Новости

Waterpulse

Якщо вам цікаво дізнатися навіщо потрібно купити іригатор і про користь використання іригаторів Waterpulse, прочитайте 7 причин, одного з кращих приладів для догляду за порожниною рота:

Використання іригатора ефективніше і приємніше ніж зубна нитка
Якісна очистка стоматологічних конструкцій
Зручна очищення брекет систем
Природна біла і яскрава посмішка
Свіже дихання
Поліпшення здоров’я порожнини рота
Здорові ясна
Використання іригатора ефективніше і приємніше ніж зубна нитка
Використання іригаторів набагато простіше і приємніше, ніж зубна нитка, тому використання іригатора увійде у Вас у повсякденну звичку. Ми також пропонуємо ирригатор купить waterpulse v660.

З іригатором Ви зможете уникнути незручну процедуру чищення зубною ниткою, яка постійно може застрягти між зубів. Пульсуючий потік води з іригатора надає заспокійливий ефект масажу на ясна.

Очищення стоматологічних конструкцій
Якщо у вас присутні такі стоматологічні конструкції коронки, мости, вініри або імплантати, іригатор зможе допомогти вам зберегти їх чистими і здоровими. Іригатор Waterpulse пройшов, клінічні дослідження і довів що він більш ніж в 2 рази ефективніше при чищенні імплантатів, ніж зубна нитка. Спеціальна насадка для видалення нальоту Waterpulse YJ-300 призначена для полегшення очищення зубного нальоту.

Використання іригатора Waterpulse також може знизити потребу в дорогих стоматологічних роботах в подальшому.

Зручна очищення брекет систем
Іригатор порожнини рота — це простий і ефективний спосіб очищення брекет систем. Вам більше не знадобиться використовувати крихітний шматок зубної нитки і вичищати нею важкодоступні місця між брекетами.

Як тільки Ви почнете використовувати іригатор для очищення брекетів, займання або дискомфорт від невдалої чищення зубною ниткою будуть зведені до мінімуму

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *