Waterpulse - Tech news
Новости

Waterpulse

Якщо вам цікаво дізнатися навіщо потрібно купити іригатор і про користь використання іригаторів Waterpulse, прочитайте 7 причин, одного з кращих приладів для догляду за порожниною рота:

Використання іригатора ефективніше і приємніше ніж зубна нитка
Якісна очистка стоматологічних конструкцій
Зручна очищення брекет систем
Природна біла і яскрава посмішка
Свіже дихання
Поліпшення здоров’я порожнини рота
Здорові ясна
Використання іригатора ефективніше і приємніше ніж зубна нитка
Використання іригаторів набагато простіше і приємніше, ніж зубна нитка, тому використання іригатора увійде у Вас у повсякденну звичку. Ми також пропонуємо ирригатор купить waterpulse v660.

З іригатором Ви зможете уникнути незручну процедуру чищення зубною ниткою, яка постійно може застрягти між зубів. Пульсуючий потік води з іригатора надає заспокійливий ефект масажу на ясна.

Очищення стоматологічних конструкцій
Якщо у вас присутні такі стоматологічні конструкції коронки, мости, вініри або імплантати, іригатор зможе допомогти вам зберегти їх чистими і здоровими. Іригатор Waterpulse пройшов, клінічні дослідження і довів що він більш ніж в 2 рази ефективніше при чищенні імплантатів, ніж зубна нитка. Спеціальна насадка для видалення нальоту Waterpulse YJ-300 призначена для полегшення очищення зубного нальоту.

Використання іригатора Waterpulse також може знизити потребу в дорогих стоматологічних роботах в подальшому.

Зручна очищення брекет систем
Іригатор порожнини рота — це простий і ефективний спосіб очищення брекет систем. Вам більше не знадобиться використовувати крихітний шматок зубної нитки і вичищати нею важкодоступні місця між брекетами.

Як тільки Ви почнете використовувати іригатор для очищення брекетів, займання або дискомфорт від невдалої чищення зубною ниткою будуть зведені до мінімуму

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *