Ультрабуки Samsung - Tech news
technology news,  Новости

Ультрабуки Samsung

Звичайно, одна з основних причин, по якій розвиток даного сегмента не зупиняється, популярність пристроїв класу ультрапортативних ноутбуків у досить широкої аудиторії користувачів. При роботі, пов’язаній з частими роз’їздами, і одночасною необхідністю, принаймні, підтримувати постійне листування питання про робочому супутнику стає критичним. Само собою, одна з перших вимог такому супутнику буде мала вага і габарити. Далі, час автономної роботи і продуктивність. Також не варто забувати і про привабливої зовнішності, оскільки ультрабук стає аксесуаром представляє свого власника, чимось на зразок дорогих годин.

Як не дивно, повністю відповідати даним вимогам можуть лише пристрої у форм-факторі ноутбука. Можна заперечити, що планшетні ПК, куди більш компактні. Однак при використання планшетів якості робочих інструментів виникає ряд незручностей, пов’язаних і з форм-фактором (взяти хоча б не найзручнішу, сенсорну клавіатуру), і з ОС. Оскільки більшість планшетів досі працює на OS Android, незважаючи на вихід Windows 8, перед користувачем можуть виникнути самі несподівані труднощі. Зокрема в нашій практиці був випадок, коли для реєстрації в Wi-Fi мережі готелю потрібно одне з додатків MS Office. Само собою такого не виявилося. Деякий час тому на звання «ноутбука завжди з собою» претендували нетбуки, але процесори типу Intel Atom не могли забезпечити достатньої продуктивності. Тому нетбуки залишилися пристроями швидше для розваги в дорозі і для вирішення елементарних офісних завдань.

І ось минулого року з’явилися перші ультрабуки Samsung. З тих пір досить регулярно виходять все нові і нові модифікації даних пристроїв, кожна з яких претендує на звання самого тонкого, легкого, самого продуктивного. Правда часом доводиться додавати «майже» до одного або декількох з цих «самих». І ось перед нами ультрабук Samsung Series 9 New 900X3C, який по всій видимості претендує на звання «вінця творіння» у форм-факторі ультрапортативних ноутбуків на OS Windows. Подивимося, чи так це насправді? Зовнішній вигляд і конфігурація

Дизайн нового ультрабука Samsung насправді вражає.З одного боку нічого особливого: корпус з майже чорного матового алюмінію з сріблястою шліфованої окантовкою по торцю, чорна ж клавіатура, великий тачпад. Все здається цілком звичайним. Однак щось привабливе в цьому щасливому екстер’єрі є. Samsung 900X3C відразу ж справляє враження дорогої і стильної речі. Втім, він дійсно не дешевий, але про це скажемо нижче. Бути може настільки вражаючий естетичний ефект викликаний якраз габаритами пристрою. Як не крути, товщина ноутбука, при 13″ екрані, складає всього 12.9 мм, а вага 1.16 кг. На сьогоднішній день це самий тонкий пристрій в лінійці ультрапортативних ноутбуків компанії Samsung.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *