Танки Второй Мировой Войны - Tech news

Танки Второй Мировой Войны

Ми розповімо про Танки Второй Мировой Войны.
Важкий танк «Йосип Сталін», більш відомий як ІС-2, був названий на честь керівника СРСР і на момент своєї появи був найсильнішим у світі. Його броня успішно протистояла вогню німецької протитанкової артилерії, а після модернізації, коли «ступеневу» верхню лобову деталь замінили на її спрямленную конфігурацію, могла тримати в упор снаряди найпотужнішої 88-мм протитанкової гармати Pak 43. Сам танк був озброєний 122-мм гарматою, снаряди якої пробивали такі танки, як Танк PzKpfw IV Ausf H, PzKpfw.VI Tiger і PzKpfw V Panther навиліт.
JagdPanther

Фото: panzer-journal.ru

За німецькою класифікацією, JagdPanther-винищувач танків. Дана машина вважається однією з кращих самохідок Другої світової війни. Встигла повоювати на Західному і Східному фронтах, JagdPanther зарекомендувала себе небезпечним противником, її гармата Pak.43 L/71 (88 мм, 71 калібр) пробивала з 1000 метрів броню практично будь-якого танка союзників.
M4 Sherman

Фото: warlordgames.com

Наймасовіший танк американської армії часів Другої світової війни, всього було випущено близько 50 тисяч цих машин.

Простий і надійний M4 Sherman користувався любов’ю танкістів. Його 75-мм знаряддя, оснащене гіроскопічним стабілізатором «Вестінгауз», дозволяло досить точно вести стрілянину навіть на ходу. Однак з появою PzKpfw.VI «Tiger» і PzKpfw V «Panther» його бронепробиваемости стало не вистачати, і згодом танк оснастили більш потужним знаряддям. Головними ж недоліками танка були високий силует і слабке бронювання, а ще танк частенько спалахував при попаданні в нього снаряда. Німці навіть прозвали M4 Sherman як «Палаючий котел» або «Казанок солдата».