SPTA - Tech news
Новости

SPTA

Місія компанії SPTA полягає у здійсненні безперебійних поставок контейнерних комплектуючих на провідні виробництва Російської Федерації, підвищення ефективності діяльності та якості продукції, що поставляється.

Контейнерні запчастини компанії, а саме: фітинги, замки, кріплення, твистлоки, стяжки, петлі, запірні пристрої дверей відповідають вимогам стандарту якості. Якість продукції гарантовано необхідною документацією.

Ми будуємо свою діяльність на основі надійного, безпечного співробітництва та відповідального ставлення до наших партнерів. Компанія «С. П. Т. А» сприяє розвитку і успішному функціонуванню виробничих компаній.

Компанія ТОВ «С. П. Т. А.» — один з найбільших постачальників комплектуючих і кріплень для контейнерів та напівпричепів на території СНД. За тривалий період роботи ми здобули репутацію надійного партнера, який здійснює безперебійне постачання запчастин і кріплень. Запчастини для контейнерів включають в себе:
фітинги
петлі дверні
гумовий ущільнювач
запірний пристрій
двері
рама (підстава)
кіпер
дах
листи
Запчастини зроблені згідно з міжнародним стандартом ІСО і задовольняють технічним вимогам для суховантажних морських контейнерів.
Запасні частини крупотоннажных ISO контейнерів найчастіше потрібні не тільки при виробництві, але і після тривалої експлуатації. 20 і 40 футові тари з часом зношуються і часто вимагають заміни комплектуючих: запірних пристроїв, кіперів, петель та іншої навісний фурнітури двері.

Складові частини, такі як фітинги, рами та балки є несучими об’єктами і використовуються при виробництві або модернізації морських суховантажних контейнерів та аналогічних конструкціях на їх базі. Наприклад ДДУ, мобільних житлових і не житлових комплексів.

Переваги співпраці з нами:

Всі запчастини і кріплення в компанії «СПТА» є новими, не Б/У.
Поставляються з необхідними документами та сертифікатами.
Більшість деталей є в наявності на складі р. в Санкт-Петербург.
Швидка доставка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *