СмартПромо - Tech news

СмартПромо

Як ми розвиваємо клієнта?
Ми орієнтовані насамперед на якісний довгограючий результат і взаємовигідну співпрацю.Така співпраця можлива за єдиної умови-якщо витрати Клієнта на просування будуть окупатися.

Нам не цікаво працювати над проектом один, два, три місяці. Якісна робота має на увазі занурення в бізнес-процеси, семантику та інші моменти проекту. Ми шукаємо партнерів на довгі місяці і роки. Якщо ви хочите, найкращы позиції, тоді вам до на, а ми це компания СмартПромо.

Принцип роботи
Багато кампаній на ринку презентують портфоліо з 200, 300, 500 проектів. Чи виправдано це?

Шаблонні методи, навантаження на кінцевого фахівця з просування в 30 + проектів. Низька якість і задоволеність клієнта. І, як наслідок — потік, постійний потік. Скільки з потоку цих проектів живих, якісних і рентабельно працюючих?

У нас — інший підхід і позиція на ринку.

У нас — невеликий офіс і мінімум співробітників.

У нас немає штатних бухгалтера, юриста, офіс-менеджера і великого офісу в центрі. У них просто немає необхідності. Більшість неспеціалізованих завдань ми вирішуємо через аутсорс. Частина завдань, пов’язаних з просуванням-через автоматизацію.

Завдяки цьому ми можемо запропонувати вигідні ціни на просування, які будуть рентабельні для Вашого бізнесу.

Наша мета — лідерство у форматі окупності просування сайту для клієнта.

Наші клієнти
На поточний момент в обслуговуванні кілька сайтів, умовно, 20-30 проектів. Такий обсяг дозволяє бути в курсі змін пошукового ринку, застосовувати експерименти і нові методики і при цьому не ставити все на потік, застосовуючи на практиці той самий індивідуальний підхід до клієнта, про який на словах пишуть усі.

Більшість наших клієнтів з нами вже кілька років. По суті-це наші друзі та бізнес-партнери. Ми не ведемо активного набору клієнтів і не працюємо в потоковому режимі.

Середній вік клієнта-3-4 роки. Деякі з клієнтів-працюють з нами з моменту заснування (більше 8 років).

Якщо такий підхід вам імпонує, приєднуйтесь!

Гарантія
Гарантій виду «10 запитів в ТОП-10 через три місяці» у нас немає і не буде. Вони залишилися десь в 2010 році і цьому є кілька причин. Індивідуалізація видачі, її геозалежність і краща рентабельність довгого хвоста запитів в порівнянні з виведенням декількох частотних фраз в ТОП.

Якщо Ви все-таки хочете 10 запитів в топ-10 Google через три місяці, є цілий ряд компаній, які анонсують таку послугу: https://www.google.com.ua/#q=раскрутка+сайту+в+топ10

Збережіть про всяк випадок наш сайт в обраному і місяці через три приходьте все ж до нас об’єднаний

Ми гарантуємо кваліфіковану роботу над проектом:
Розвиваємо Ваш сайт.
Оптимізуємо рекламні джерела.
Нарощуємо авторитет ресурсу.
Працюємо над текстами проекту.
Працюємо з веб-аналітикою.