Шаттлворт дає надію на зближення прорив - Tech news

Шаттлворт дає надію на зближення прорив

Канонічні довгий і складний квест для уніфікації роботи користувачів прийшли до раптової зупинки у середу, так як засновник Марк Шаттлворт оголосив про рішення компанії припинити інвестиції в боротьбу Unity8 Shell і повернутися до утиліта для його реліз Ubuntu Desktop з 18.04 ЛЦ ОС.

Шаттлворт дає надію на зближення прорив
У 6-річний план єдності, щоб створити користувальницький інтерфейс, який може працювати на різних типах пристроїв, починаючи від мобільного телефону до персонального комп’ютера або планшета.

Проект став предметом нестримної спекуляції за останні пару років, як оновлення були мізерні.

Було припущення, що власних ресурсів компанії недостатньо для реалізації проекту, де це було потрібно, але здавалося, що небажання співпрацювати.
Канонічні залишається відданою робочому столі те, що мільйони вже покластися, Шаттлворт сказав, і він буде продовжувати робити те, що рекламує як найбільш зручних робочого столу з відкритим кодом в світі, підтримка існуючої ЛТС релізів і роботі з комерційними партнерами, щоб поставляти на робочому столі.

Він поширив це зобов’язання для корпоративних користувачів, які покладаються на робочому столі і мільйони iot і хмарних розробників, які використовують його для інновацій.

Шаттлворт вважає, що зближення було майбутнє, і конвергентний продукт хотів би звернутися до спільноти вільного програмного забезпечення, але «я був неправий по обом пунктам», — сказав він. «У суспільстві, наші зусилля були помічені [а] фрагментація не інновації. І промисловість не відновилася до можливості, замість того, щоб взяти краще той диявол, ви знаєте підхід до цих форм-факторів, або вкладати в доморощені платформи».

Фокус на майбутнє

План зараз-це інвестиції в тих областях, які будуть сприяти зростанню компанії, сказав Шаттлуорт, в тому числі Ubuntu для настільних ПК, серверів і віртуальних машин; хмарної інфраструктури продуктами, включаючи openstack і Kubernetes; і хмарних операцій, у тому числі Маас, lxd, Boostack, Жужу, і багато встане і Ubuntu ядро.

«Всі ті спільноти, клієнтів, прибуток і зростання, інгредієнти для великої і незалежної компанії, масштаб і обороти», — сказав він.

Жорсткі Уроки

«Я думаю, що рішення-це визнання того, що користувальницький досвід дуже сильно прив’язана до обладнання та конкретної моделі використання», — зауважив Пауль Теш, головний аналітик Tirias досліджень.

«Без прямого підключення до обладнання,» користувацький інтерфейс з відкритим вихідним кодом «завжди буде відставати у наданні нових можливостей УБ і скористатися перевагами нових апаратних можливостей», — сказав LinuxInsider.

Google б відстали в Mobile без пікселів і попередній Nexus телефонів і таблетки, сказала Тейша, зазначивши, що Apple використовує вертикальну інтеграцію як власних ОС і апаратного забезпечення для Pioneer новий досвід користувачів».

Ці ж аргументи можуть використовуватися для обґрунтування Хромбуков від Google, який за кермом ПК досвід користувача для форм-фактори розкладушка, запропонував він.

«Це, напевно, найбільша перешкода для розвитку Linux настільних УБ», — додав Тайх. «Компанія Google тісно співпрацює з виробниками обладнання, щоб забезпечити найкраще, інтеграцію між Chrome і базового обладнання. Програмне забезпечення тільки зусилля не може навіть наблизитися, і в цьому суть того, чому Марк мудро відпустити Unity8».

Крок відображає визнання того, що в мобільному просторі переповнений, — сказав Аль Гіллен, віце-президент групи з розробки програмного забезпечення та відкритого джерела в IDC.

Мета шатлворта, Гіллен сказав LinuxInsider, щоб перерозподілити ресурси у простір, де Canonical і Ubuntu «може отримати більше тяги і зробити різницю».