Проект компанії Microsoft "Скорпіон" йде на крайні заходи - Tech news

Проект компанії Microsoft «Скорпіон» йде на крайні заходи

Останні специфікації для майбутнього оновлення для Xbox, під кодовою назвою «проект » Скорпіон»,» спливли в четвер у звіті, опублікованому компанією Digital критик ливарної, після його ексклюзивні превью ще в процесі розвитку системи в кампусі Microsoft в Редмонді минулого тижня.

Оновлення йде повним ходом і може зайняти гри на нові крайності, на основі цієї доповіді. Демо гри Forza Motorsport кинувся в 60 кадрів в секунду у форматі 4K, що демонструють можливості оновленої системи-але це був просто натяк, де це в середині циклу оновлення на чолі.

icrosoft офіційно представила проект «Скорпіон» на минулорічній Е3, але він запропонував кілька подробиць про те, що геймери можуть очікувати, що до цих пір. Проект «Скорпіон» — насправді достроково, пише Eurogamer повідомили, але це ще як мінімум півроку від запуску споживачів. Більш детально, швидше за все, буде анонсована на Е3 в червні цього року.

Проект «Скорпіон» буде найбільш потужна ігрова приставка на сьогоднішній день, за даними Microsoft, і на основі виявлених специфікацій системи не з’являються в Eclipse на PlayStation 4 Pro, який Sony показала у вересні минулого року.

Уваги на технічні характеристики

ЦП проекту «Скорпіон» будуть представлені 8 користувальницьких ядер x86 з тактовою частотою 2.3 ГГц-значно вище оригінальних системних 1.75 ГГц і навіть вище, ніж ps4 Pro 2.1 ГГц.

Графічний процесор побудований за 40 подгонянный обчислювальних блоків в 1172MHz, який забезпечить більш стабільну і високу частоту кадрів з швидкою завантаження. Що набагато перевищує Xbox один 12GCN обчислювальних блоків в 853MHz, і б’ється 36 ПС4 про поліпшення архітектурою gcn обчислювальних одиниць в 911MHz.

З точки зору пам’яті, проект «Скорпіон» пропонує 12 ГБ пам’яті GDDR5 порівняно з 8 Гб на Xbox One і про ps4. Він також може похвалитися високої пропускної здатності пам’яті … і, найголовніше, запропонують дисководу 4К uhd програвача Blu-ray і підтримку.

Проект Microsoft Xbox Скорпіон
Це обладнання не тільки буде підтримувати більш сучасні ігри, але і буде працювати Xbox One гри краще без емуляції, згідно зі звітом критик.

Нова Реальність

Апаратна потужність проекту Скорпіона не призведе до значних змін у цілому досвід геймера для більшості Xbox один гри, однак.

«Проект» Скорпіон «додає [віртуальної реальності] технологія, але вона дала зрозуміти, що всі інші ігри повинні бути зворотно сумісною з Xbox», — сказав Льюїс Уорд, директор з досліджень IDC для ігор і ВР/АР.

«Microsoft буде позиціонувати це як Xbox одне, що додає істинного 4K відео і підтримка ВР/АР,» він сказав, що школа в аварійному стані.

Що також може грати добре з зростаючим прийняттям 4К/uhd телевізора, який ще мало Контенту.

«4K-це буде суттєвий шматок ринку для телевізорів в найближчому майбутньому», — сказав Уорд, «так це про майбутнє Xbox один для 4K і тих телевізорів, які там. Як Sony вже сказав, технологія готова, так чому б не використовувати його? Це ще більш вірно з Microsoft».

Підтримка Декількох Системи

Питання для роздуму, як це вписується в більш великі Xbox один стратегії Microsoft. Проект Скорпіон буде стежити за Xbox один з міні-оновлення, випущені протягом останнього відпускного сезону з додана підтримка 4K-відео.

«Є як мінімум чотири вагомі причини, чому Microsoft слід стратегії продукту проекту Скорпіона», — сказав Пірс Хардінг-Роллс, директор і керівник досліджень в компанії IHS Маркит гри.

Лідером списку є те, що для сердечника і ентузіаст консольщики, графічні питання влади, він сказав, що школа в аварійному стані.

«Перевершуючи Соні Плейстейшен 4 про Microsoft прагне відрізнити свою пропозицію від свого прямого конкурента,» Хардінг-Роллс сказав: «і таких як ps4 Pro робить для соні, проект Скорпіон забезпечує високу продуктивність на удар у порівнянні зі звичайним One, який відкриває два рівня продуктової стратегії, пов’язані з ціноутворенням та цільової аудиторії гнучкість.»

Далі, проект «Скорпіон» буде набагато більш значному оновленні ядра системи, ніж Соні ПС4 про оригінальні ПС4.

Порівняння-це зовсім різні в плані того, що система пропонує,» сказав Уорд компанії IDC. «У ps4 Pro був досить скромний середині циклу оновлення, в той час як це дійсно консоль 8.5 покоління».

Монетизація геймерів

Тому проект Скорпіон може дозволити Microsoft, щоб досягти якнайшвидшого Xbox один усиновлювачів, які хочуть мати новітні технології на початку циклу, порівняно з попередніми поколіннями, а також мають дешевше Xbox один націлила аудиторію.

«Проект» Скорпіон » у форматі 4K ігровий потенціал і приносить його у відповідність з більш потужних ігрових ПК, зміцнення Майкрософт контент-стратегії для того щоб з’єднати обидві консолі Xbox і Windows PC платформ через його Xbox Live і грати в будь-якому місці стратегії,» IHS щодо зміни Хардінг-Роллс пояснив.

«Видавців незалежних виробників, які займаються розробкою ігор для PC і консолі розвиваються поступально змісту рівня 4K, так що витрати на розробку цієї нової платформи-це не так складно, як здається на перший погляд», — додав він. «Нарешті, влада пропонує проекту Скорпіона дозволяє йому стати життєздатним віртуальні та змішані реальності Платформа. У порівнянні з Xbox один S, це буде одним з головних диференціюючих можливостей».

Будуть Купувати Гравців?

Будуть геймери будуть прийняти це оновлення, однак, сумнівна. Хоча проект «Скорпіон», могла б бути привабливою для ранньої Xbox один усиновлювачів, які хочуть перейти на потенційний ПК на рівні досвід VR, ціна залишиться фактором.

«На високому рівні технічні характеристики припускають, що проект «Скорпіон» буде надходити на ринок по більш високій ціні, ніж на PlayStation про запущений в 2016 році», — сказав Хардінг-Роллс, яка склала US$399/399 євро/349 фунтів.

«Хоча можливість поставити рідний 4К ігор є благом для Microsoft та її позиціонування продукту, ми повинні бути реалістами про його потенціалу продажу за більш високою ціною, коли для багатьох консольних геймерів-тих, без 4K дисплеїв — поліпшення буде менш значним», — додав він.

«На підставі специфікацій було б досить дорого», — припустив Вард компанії IDC. «Це буде мінімум $650, так як це дуже міцний машина».

Що може бути прийнятним для тих, хто хоче передові відео-машина, але це може бути досить невелику нішу.

«Якщо він продає понад 1 млн одиниць в 4 кварталі 2017″, — сказав Хардінг-Роллс», я думаю, він буде робити дуже добре.»