ПМООС - Tech news
technology news

ПМООС

Перелік заходів з Охорони Навколишнього Середовища (ПМООС) – це розділ проектної документації, що включає в себе рішення по виявленню, аналізу, в тому числі розрахунком, прямих, непрямих та інших наслідків впливу споруджуваного об’єкта на навколишнє середовище.

Як правило, проект пмоос включає в себе дві частини:

ПМООС на період будівництва об’єкта, і,
ПМООС на період експлуатації об’єкта.
Крім того, в разі потрапляння в санітарно-захисну Зону (СЗЗ) інших об’єктів, в розділ перелік заходів з охорони навколишнього середовища додається проект скорочення СЗЗ.

Метою розробки ПМООС є визначення можливих негативних впливів будівництва на навколишнє середовище та їх соціально-екологічних наслідків, розробка заходів по зменшенню або запобіганню несприятливих впливів.

Необхідність розробки ПМООС регламентується «Положенням про оцінку впливу на навколишнє середовище» затвердженим наказом Госкомэкологии РФ №372 від 16 травня 2000р., зареєстрованим у Мін’юсті 4 липня 2000р. під №2302, а також Ст. 32 Федерального закона7-ФЗ «Про Охорону навколишнього середовища» від 10.01.2002 р. (в ред. від 27.12.2009 р.). Крім того, ПМООС є обов’язковим документом поряд з іншими матеріалами, які надаються на громадські обговорення можливості розміщення об’єкта.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *