Пицца на заказ в алматы - Tech news
technology news

Пицца на заказ в алматы

Ви можете замовити піцу, двома способами:

Через сайт доставки, який розроблений так, щоб вам було зрозуміло і зручно замовити піцу всього за кілька кліків. Вибираєте, натискаєте і ваш заказ піци вже в корзині, і обробляється оператором. Ми пропонуемо послугу, Пицца на заказ в алматы

Через дзвінок в callцентр. Набираєте простий телефонний номер. Оператор допоможе вам вибрати піцу з асортименту, а так само створити унікальну піцу за вашим смаковим уподобанням. Погодивши замовлення піци, оператор обробляє заявку і надсилає в ресторан, де його готують, передають кур’єру, який доставляє його вам. Callцентр працює цілодобово, тому замовлення піци можна зробити в будьякий час.
Наша служба доставки пиццыэто искусство жить красиво! Это стиль нашего времени и ритм нашего города! Это Ваше настроение и комфорт!
Ось так, не виходячи за поріг, ви можете замовити піцу зручним способом додому, в офіс.

Действующие скидки и боннусы при заказе доставки:
Стандартное начисление: 10% от суммы заказа закрепляется в виде бонусов за вашим номером телефона. Подробнее можно узнать в условиях оплаты и доставки у нас на сайте
Скидка 15%, если Вы самостоятельно забираете заказ из пиццерии.

Зробіть замовлення заздалегідь, і ви гарантовано отримаєте піцу у вказаний вами час. Так ви будете спокійні, а до приходу гостей, частування вже будуть стояти на столі, гарячі і свіжі.

Ми доставимо піцу в будькуди.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *