Panasonic оновлює компактну камеру LX100 з сенсорним екраном і новим датчиком - Tech news
technology news,  Гаджеты,  Главная,  Новости

Panasonic оновлює компактну камеру LX100 з сенсорним екраном і новим датчиком

Lumix LX100 Panasonic унікально компактна камера яка заробила культ слідуючи за для своїх порівняно великого мікро-датчика 4 третин і швидкого, різнобічного об’єктива. Він не оновлювався з тих пір, як вийшов у 2014 році, але очікування закінчується сьогодні оголошенням його наступника.

На LX100 II має той же 24-75 мм в еквіваленті при F/1.7-2.8 об’єктив з дев’яти-пелюсткова діафрагма, і Micro чотири третини датчик був оновлений до 21.77 Разом мегапікселів; що відповідає 17-мегапіксельних зображень при зйомці в стандартному співвідношенні сторін 4:3, Що 13 МП в оригінальному LX100.

У LX100 II НЕ ВЕЛИКЕ ОНОВЛЕННЯ
Найбільші доповнення до зовнішнього обладнання-злегка перероблений захоплення і 3-дюймовий сенсорний екран, хоча фокус камери на великих фізичних елементах управління залишається колишнім. Він також тепер має підключення Bluetooth для безперервної передачі зображення з низьким енергоспоживанням на смартфони.

LX100 II не є величезним оновленням, враховуючи, скільки часу знадобилося, щоб з’явитися, але камера була досить велика в першу чергу, тому приємно бачити, що лінія продовжується. Його найближчим конкурентом є відмінна лінія Rx100 від Sony, яка трохи більш кишенькова, але має менший датчик і меншу кількість фізичних елементів управління.

Panasonic оцінює LX100 II декілька високо в $999.99 — це на $100 більше, ніж його попередник, запущений, і на $400 більше, ніж ви можете знайти його на сьогоднішній день. Він буде доступний в жовтні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *