Окна в Харькове - Tech news

Окна в Харькове

Нестандартними прийнято називати вікна, що відрізняються від поширених моделей розмірами та/або конфігурацією.

Найбільш часто нестандартні вікна використовують у склінні заміських будинків, дач та інших варіантів індивідуальної забудови для додання їм своєрідного колориту. Зустрічаються оригінальні вікна і старих «сталінських» будинках, і в сучасних багатоповерхівках. У нас найкращі окна в харькове .

Нестандартне пластикове вікно успішно виконують функції ПВХ вікон: пропускає сонячне світло, захищає від пилу і шуму, зберігає тепло.

Пластикові вікна нестандартних розмірів
Скління великої площі — красиво і функціонально. Вікна виглядають стильно, пропускають більше світла в приміщення, забезпечують широкий огляд. У нестандартних вікнах встановлюються склопакети великого розміру, що призводить до значного збільшення ваги. Тому для кожної форми нестандартних вікон існують певні технічні обмеження.

Із пластикових вікон нестандартних розмірів найбільш відомі еркерні вікна, великі вікна круглою, арочної та трапецієподібної форми, складні комбіновані конструкції.

Еркерні вікна використовують для облаштування балконів та лоджій, веранд, зимового саду. Вони візуально розширюють житловий простір і дають можливість склити територію складної конфігурації. Конструкція складається з кількох прямокутних рам, з’єднаних між собою під кутом в 90 — 180 градусів з допомогою еркерних труб. Довжина такого вікна може доходити до двадцяти метрів по периметру.