Оформление медицинской справки 086 - Tech news
Новости

Оформление медицинской справки 086

Медична довідка 086/у – це експертний висновок, що підтверджує або спростовує наявність протипоказань за станом здоров’я до здійснення певної діяльності. Найчастіше такий документ оформляється при вступі на навчання або при працевлаштуванні. Процедура передбачає обов’язкове проходження медкомісії і здачу аналізів. Оформлення довідки 086/у в САО в Москві при зверненні в державні поліклініки вимагає багато часу і витримки. Наша клініка «Доктор поруч+» в Бескудниково не пропонує купити довідку 086 у Москві. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати довідку 086-у за доступною ціною без черг і з мінімальними витратами часу. У нас найкраще оформление медицинской справки 086.

Особливості довідки 086 у САО

Довідка 086-у в Дегунино являє собою документально оформлене висновок лікарської комісії про профпридатність обстеженого особи для навчання або роботи за обраною професією. Вона оформляється за шаблоном, який був затверджений в 2014 р. Наказом Моз РФ №834н.

Довідка 086/у в САО – це двосторонній бланк з 12 пунктами, що підлягають обов’язковому заповненню. В ній письмово відображаються такі відомості:

ПІБ, дата народження та адреса проживання пацієнта;
IMG_4346.јрдназвание медичного закладу, який видав документ;
інформація про хронічних або перенесених захворюваннях;
список щеплень (беруть з амбулаторної карти);
висновки профільних спеціалістів;
результати лабораторних і функціональних досліджень;
реквізити та підписи членів медкомісії;
мета оформлення.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *