Обмен webmoney - Tech news

Обмен webmoney

Миттєвий обмін валют, маленька комісія
Обміняйте електронну валюту в два коротких кроку. Створюйте аккаунт і ми збережемо всю історію ваших обмінів. Дорогі Друзі! У найближчі дні ми плануємо оновлення та відновлення роботи нашого сервісу, ми довго працювали над поліпшенням якості пропонованих послуг і тепер обміни стануть ще швидше, а напрямків обміну буде значно більше! У нас найкращій обмен webmoney.

Дорогі друзі, напрямки по обміну і виведення Вебмані знаходяться на технічних роботах, найближчим часом сподіваємося запустити всі обміни в повному обсязі. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

Дорогі Друзі. Робота сервісу після тех. відновлена робіт. Обміни за напрямками з Вебмані найближчим часом будуть доступні в повному обсязі. Чекаємо внесення змін у налаштуваннях від служби підтримки Вебмані. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Дорогі Друзі. Сьогодні, 4 липня, у нас на сервісі будуть планові оновлення. Всі проблемні заявки будуть оброблені 05.07.2015 після 18:00 по Києву, для цього прохання звертатися в тих підтримку через тікет систему з зазначенням номера заявки і коротким описом проблеми. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.