Microsoft віконниці сайті codeplex, будуть переносити проекти на github - Tech news

Microsoft віконниці сайті codeplex, будуть переносити проекти на github

В шапки з поступовим обійми відкритим вихідним кодом у ведмежі обійми, Microsoft минулого тижня оголосила, що вона буде затвор свого майже 11-річного будівельного проекту codeplex і перенести свою бібліотеку роботи на github.

Microsoft вклала в Visual команда послуги як «один Інженерний проект» для власних проектів і дії багатьох ключових проектів з відкритим вихідним кодом, таких як Visual Studio коду, Машинопис та когнітивний інструментарій — на github, зазначив Брайан Харрі, віце-президент хмарних служб для розробників Microsoft.

Компанія була змушена мати справу з парою великих проблем, таких як епідемія спаму 2015 році та суттєве зниження у використанні, він сказав, менше ніж 350 проектів стає джерелом здійснювали за останні 30 днів.

Microsoft відключила можливість створювати нові проекти codeplex в п’ятницю. До жовтня, проекти на сайті будуть доступні тільки для читання, і сайт буде повністю зупинено з грудня. 15.

Архів Проекту

Остаточного завершення резервного копіювання буде прийнято до виведення з експлуатації та закриття існуючого сайту і сервера, і тільки для читання, легкий архіві будуть доступні. Користувачі зможуть переглядати всі опубліковані проекти, включаючи їх вихідний код, файли для завантаження, документація, ліцензії і питання. Архівні файли будуть доступні для скачування в форматі json і уцінки.

Користувачі git може перенести вихідний код через хостинг-послуг, таких як Visual Studio служби команди і bitbucket. Користувачі mercurial також можна використовувати для перенесення.

Github-це робота з командою codeplex, щоб «упорядкувати досвід імпорті проектів», — сказав старший менеджер по продуктах Сара Форд, і github буде продовжувати підтримувати клієнтів, які воліють дотримуватися з subversion [СВН] а чим git.

Еволюція Відкритий Вихідний Код

Корпорація Microsoft внесла значний вклад з відкритим вихідним кодом на github протягом багатьох років, стверджуючи, що більш ніж 16 000 учасників відкритих джерел, яка більше, ніж будь-яка інша організація.

Компанія помилилася в закриття сайту codeplex, сказав Пітер Крісті, директор з досліджень 451 досліджень.

«У період з Ср була створена, відкритий світ значно змінилася, і github явно сайт для обміну вибору, — сказав LinuxInsider. «Якщо проект був дуже МС-орієнтованих зміна може бути злегка негативним, але в більш широкому напрямку операційної системи є платформонезависимой, я думаю.»

Коли дебютував сайті codeplex, Microsoft була набагато більше захищати свою інтелектуальну власність, і керівництво компанії було досить відверту зневагу до відкритим вихідним кодом в той час.

Прикуси кулю

Передача з codeplex на github був неминучий, зазначає Аль Гіллен, віце-президент групи з розробки програмного забезпечення та відкритого джерела в IDC. Після взяття штурвала на Microsoft в 2014 році, Наделла прийняв більш прагматичний підхід до охоплює відкритим вихідним кодом співтовариства.

«Стів Балмер став здавати позиції підтримки програмного забезпечення з відкритим кодом в Microsoft, де це було необхідно, але коли Сатья Наделла очолив, готовність працювати в більш тісній співпраці з відкритим вихідним кодом спільноти і технології прискореного досить різко,» Гіллен сказав LinuxInsider.

«Баллмер і Наделла прийшов з дуже різних верств суспільства в Microsoft, Наделла і не було ж не винайшли тут упередженого ставлення, що Балмер зробив», — зазначив він.

Microsoft випустила відкритим вихідним кодом в Visual Studio для кількох .Net мов і мови non-.net йти, і це з відкритим вихідним кодом в контейнер Azure Мову, SQL сервер і PowerShell.

«Конкретні дії значать більше, ніж слова», — сказав Пауль Теш, головний аналітик Tirias досліджень.

«Microsoft є резервне копіювання свого недавнього висловлювання і ставлення до відкритим вихідним кодом», — сказав LinuxInsider.

У важливий символічний крок, компанія Microsoft приєдналася до Фонду Linux як платиновий, якій він оголосив у минулому році під час конференції Microsoft підключити. Джон Держзрада, архітектор колектив компанії Лазурне, увійшов до складу ради директорів.

«Довгостроковий, це означає, що Гитхаб продовжує бути центральним технологія широко використовується в промисловості,» сказав IDC і Гіллен, і це «поступово сьогодні більше довіри, ніж це було тиждень тому.»