MarketSV - Tech news
Новости

MarketSV

Крапельний полив – основа сучасних зрошувальних систем багатьох фермерських, садових і сільськогосподарських угідь. Організацію комплексу неможливо уявити без спеціалізованих пристосувань, які забезпечують раціональне розпорядження водними ресурсами, їх підвід, транспортування і відведення. Детальніше на https://marketsv.com.ua.

Інтернет-магазин MarketSV – це спеціалізована база, де ви зможете знайти всі елементи зрошувального комплексу. Компанія зібрала широкий каталог базових і допоміжних товарів, які необхідні для організації системи. Різноманітність форм, розмірів і обсягів деталей дозволяють спорудити новий комплекс або доповнити вже існуючий.

Компанія робить продукцію доступною, а врожай – високим!

Комплектація системи

Для побудови цілісного комплексу вам знадобляться наступні деталі:

· Стартова фурнітура: крани, з’єднувачі (фітинги), заглушки, стартери.

· Фільтраційні девайси.

· Шланг або стрічка для транспортування води під тиском і напором.

· Магістральні труби комплексу.

Якщо ви плануєте використовувати систему в якості подачі добрива, то знадобиться підібрати інжектор. Всі перераховані девайси ви знайдете в каталозі, зайшовши в інтернет-магазин. Крапельний полив – це ефективно працююча конструкція з раціональним розпорядженням водних ресурсів. MarketSV допоможе вам налаштувати комплекс і заощадити при цьому гроші.

Асортимент інтернет-магазину

Асортимент компанії формується з продукції світових лідерів зрошувального ринку. Такий підхід дозволяє зібрати в каталозі не тільки базові, але і допоміжні пристосування. Забудьте про те, що вам доведеться їздити по базах в пошуку необхідного девайса. Компанія представляє всі конструктивні девайси, які вам необхідні. Всі вироби якісні і тільки від надійних брендів. Це головні вимоги, за якими працює інтернет-магазин. Крапельне зрошення будується на відповідному обладнанні. Крім нього, в каталозі ви знайдете:

· Добрива в сухому і рідкому вигляді.

· Фасувальні сітки для овочів і фруктів.

· Господарські фермерські товари.

· Компоненти для розподілу води (крапельниці, розприскувачі).

· З’єднувальні дроти.

· Годівниці і поїлки.

Клієнтам, які планують створити комплекс на великій ділянці (поле, угіддя), пропонується варіант купити крапельний полив оптом. Система повністю сформована, її необхідно лише розмістити і ввести в експлуатацію. Вартість при цьому знижено!

Зверніть увагу на категорію «Акції». Тут виставляються товари за ціною зі знижкою. Асортимент розділу постійно оновлюється, тому у вас є можливість купити деталь набагато дешевше.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *