Кредит - Tech news
technology news

Кредит

орговельна марка «Ваша Готівочка» багато років являє собою, в першу чергу, приклад надійності, інновації та успіху на фінансовому ринку України. Кредо бренду «Ваша Готівочка» – це діалог з клієнтом. Торговельна марка «Ваша Готівочка» в особі ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» (код ЄДР 41885310, внесений до державного реєстру фінансових установ, діє на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінустанови, серії ФК № 1188, виданого НАЦКОМФІНПОСЛУГ 11.04.2019) пропонує своїм клієнтам зручне вирішення їх фінансових проблем — кредит онлайн на банківську картку в режимі 24/7, доступний в будь-якому куточку України. Банківське кредитування з усіма його бюрократичними труднощами вже давно недоступне для більшості населення. Сучасні небанківські фінансові установи зробили революцію в сфері позик, надаючи клієнтам можливість швидко і комфортно отримувати кредити онлайн без втоми від зборів додаткових документів та візитів до відділення фінустанови. Детальніше подробнее у нас на сайті.

Чим послуга кредит онлайн на картку відрізняється від банківської пропозиції?
Якщо ви зіткнулися з нестачею грошей, не поспішайте йти до банку або позичати у друзів та родичів, щоб уникнути незручностей, пояснюючи цілі та причини необхідності коштів. Отримати фінансову допомогу зараз набагато простіше, ніж оформити традиційну банківську позику.
По-перше, «Ваша Готівочка» простягає руку допомоги, даючи можливість отримати кредит онлайн на картку через інтернет, навіть не залишая свого улюбленого дивана. Сучасні технології і гнучкий сервіс зробили таку послугу простою та доступною. Замовити гроші на свою банківську картку можно в особистому кабінеті на сайті https://lk.vashagotivochka.ua/ru/login. Для цього підійде будь-який гаджет (смартфон, планшет, комп’ютер), підключений до мережі інтернет. Для реєстрації необхідно надати такі дані:

номер картки будь-якого банку України (платіжні системи Visa або MasterCard),
номер телефону,
зареєстровану електронну пошту,
паспортні дані та ІПН.
Наш сервіс продуманий до дрібниць, тому зручний інтерфейс дозволяє заповнити заявку в кілька простих кроків і займає не більше 10 хвилин.

По-друге, перший кредит онлайн на картку в «Ваша Готівочка» може стати єдиним доступним способом отримати позику для тих, хто має зіпсовану кредитну історію. Як відомо, банківські організації обов’язково перевіряють потенційного позичальника кредиту в Бюро кредитних історій. Якщо у вас колись виникли проблеми з одним з банків, то їм одразу стане відомо про це, і отримати гроші в кредит буде важко, і навіть неможливо (вам знадобляться документи, що підтверджують платоспроможність, контактні дані поручителів та інше). Торговельна марка «Ваша Готівочка» в особі ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» готова надати другий шанс всім громадянам України, які потребують кредитних коштів. Нас не цікавлять ваші попередні проблеми з банківськими установами, адже з нами у вас будуть складатись окремі відносини, на які ми будемо орієнтуватися.

Варто відзначити, що ми цінуємо кожного нашого клієнта, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного з них. Всі ті, хто стали нашими постійними клієнтами та зарекомендували себе в якості надійних позичальників, можуть розраховувати на вигідні умови повторного кредитування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *