Интеренет-магазин здоровья - Tech news

Интеренет-магазин здоровья

При купівлі, в нашему интернет-магазині, за адресою https://ru.siberianhealth.com/ru/shop/, ми можите підібрати вигідний спосіб оплати:

Всі надані вами персональні дані захищаються ТОВ «Корпорація Сибірське здоров’я» відповідно до Федерального Закону про Персональних даних. Передаючи свої персональні дані ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності, де описані методи збору, використання і поширення персональних даних, в тому числі передача нашим афілійованим юридичним особам і компаніямпартнерам, для здійснення діяльності з просування, продажу (в тому числі дистанційної) товарів і бренду «Сибірське здоров’я»
ОПЛАТА

Ви можете зробити моментальний платіж за допомогою банківської карти (Visa, MasterCard) або будьяким іншим способом, доступним на сайті в момент вибору способу оплати.

Всі платежі з сайту здійснюються через платіжну систему PayMaster, який здійснює інтернетеквайринг.

ОПЛАТА ЗА ДОПОМОГОЮ БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ (VISA, MASTERCARD)

Ви можете оплатити своє замовлення банківськими картами Visa, Visa Electron, MasterСard, Maestro. Для цього, роблячи замовлення в Інтернетмагазині, виберіть спосіб оплати банківською картою. Після підтвердження замовлення ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку PayMaster, де необхідно ввести дані вашої банківської карти. Після успішної оплати ви отримаєте електронний чек на вказану вами адресу електронної пошти. Інформація, зазначена в чеку, буде містити всі дані про проведену платіжної транзакції.

MASTERCARD SECURECODE / VERIFIED BY VISA

C допомогою MasterCard SecureCode і Verified by Visa робити покупки онлайн стало ще безпечніше. Якщо ваш банк підтримує дані протоколи, при оплаті відкриється додаткове вікно, що з’єднує вас з вашим банком. Введіть свій особистий пароль (він відомий тільки вам і вашому банку), щоб ідентифікувати себе в якості правомірної власника карти.

Щоб дізнатися, чи підтримує ваш банк ці технології, зверніться до консультанта банку.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ПРОВЕДЕННЯ ПЛАТЕЖУ З КАРТИ?

Як правило, грошові кошти з вашого рахунку надходять до нас відразу ж після оформлення замовлення або через кілька годин після цього.

ЩО ТАКЕ НОМЕР ПЕРЕВІРКИ КАРТИ?

Це тризначний номер, розташований поруч з полем підписи на зворотному боці картки.