Hydra - Tech news
Новости

Hydra

Створити магазин на Гідрі і автоматизувати свій бізнес, досить просто. Я опишу створення магазин по кроках.

Для початку вам слід зареєструватися. Реєструйте будь-який нік, назва магазину і логін власника можуть бути не пов’язані між собою. Ні хто не побачить хто саме власник магазину. Ми також пропонуємо Зеркало Hydra.onion.

Відразу продумуйте свій стиль. Логотип і назва магазину відіграють важливу роль для залучення уваги потенційних покупців. Як казав капітан Врунгель: «як назвеш корабель,так він і попливе»

Всім бажаючим відкрити магазин на майданчику, необхідно перед відкриттям уточнити у адміністрації чи вільно обрана назва магазину. Вам може бути відмовлено в обраній назві магазину, якщо магазин з такою назвою вже зареєстрований на майданчику. Повісити аватар для краси або не вішати тут на ваш розсуд.

Переводите необхідну для відкриття магазину суму собі на баланс в биткоинах і вона буде автоматично списана при створенні магазину. 1. Назва. Це назва магазину, не пишіть назву міста в якому працюєте і назва ваших товарів це назва магазину!!!

  1. Короткий опис. Тут ви можете ввести короткий опис магазину, яке буде бачити клієнт клікнувши на ваш магазин як на головній так і в каталозі магазину. Можете вставляти посилання, вони автоматично будуть клікабельними.
  2. Опис. У цьому блоці вам потрібно вести опис вашого магазину. Своєрідна презентація. Напишіть про свій магазин . Напишіть свої правила. Саме тут потрібно вказувати даєте Ви перезаклади чи ні. Якщо даєте то на яких умовах.
  3. Зображення. Завантажте логотип вашого магазину, саме він буде відображатися в каталозі магазинів. Не потрібно вішати фотографії свого товару-ЦЕ ЛОГОТИП!!
  4. Оплата. Тут потрібно вибрати термін оренди, який ви хочете оплатити відразу.

Після того як ви натиснете «зберегти» ви потрапите на вітрину свого магазину, де ваш опис і правила. Наступний крок, це додавання товарів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *