Hormann - Tech news
technology news

Hormann

Секційні ворота часто використовують для прорізів всіляких складських приміщень, ангарів, елінгів, гаражів, автоматичних мийок, на виробництві, для торгових точок, приватних будинків і так далі.

Секційні ворота Хорман відносяться до нового покоління гаражних воріт. Такі гаражні ворота дають на 100% відмінну теплоізоляцію завдяки конструкції полотна типу «сендвіч».

Секційні ворота hormann надійні і довговічні. Ворота гаражні цього виробника спеціально покриваються за технологією глибинного гальванізації з використанням поліефірних матеріалів, які забезпечують стійку антикорозійний захист.

Саме секційні ворота вважаються найзручнішими серед усіх видів автоматичних воріт. Секційним Воротам не потрібно наявності додаткового простору перед гаражем або всередині нього, яке потрібно для звичайних орних воріт. Секційні автоматичні ворота мають полотно, що складається з горизонтальних секцій, пов’язаних петлями. Таке полотно, рухаючись по своїх оцинкованим напрямних, переміщається з вертикального положення в горизонтальне і йде під стелю. Ворота гаражні від Hormann не тільки функціональні, але і дозволяють істотно заощадити корисну площу в гаражі в цілому.

Гаражні ворота Hormann в Красноярске гарантують якісну теплоізоляцію приміщення. Секції у них заповнені пінополіуретаном , також вони укомплектовані ущільнювальної гумкою внизу полотна і по всьому периметру воріт. З допомогою шарикопідшипникових роликів ворота секційні відкриваються і закриваються плавно і рівномірно. Ворота автоматичні в принципі можна легко відкрити і вручну-це можливо завдяки патентованої конструкції торсіонної пружини.

Також варто враховувати, що подібні автоматичні ворота завдяки своїй цільної конструкції володіють значною стійкістю до всіляких механічних пошкоджень. Промислові ворота секційні з Німеччини завжди оснащені системами безпеки і забезпечують якісну теплоізоляцію.

Можливе як ручне, так і автоматичне керування воротами з використанням пульта ДУ. І, звичайно, ворота автоматичні не потребують додаткових запорах.

Завдяки своїм конструктивним особливостям секційні ворота досить універсальні і можуть використовуватися в будь-яких галузях. Такі автоматичні ворота можна встановити в отвір будь-якої конфігурації, висотою до 5-6 метрів і шириною до 6-8 метрів. Секційні промислові ворота без проблем можна доповнити віконцями і хвірткою.

Для сучасної людини автомобіль – це вже частина способу життя. Автомобілю, в свою чергу, як правило, необхідний гараж, а гаражу – надійні і зручні гаражні ворота. І тим більше, якщо авто дороге, а гараж є частиною заміського особняка або котеджу, то і в’їзні ворота, гаражні ворота повинні красиво і органічно вписуватися в загальний дизайн.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *