ГалПодшипник - Tech news
Новости

ГалПодшипник

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТОРГОВИЙ ДІМ «Галпідшипник» засноване в 1992 році. Основний вид діяльності-комплексне обслуговування підприємств, організацій та фізичних осіб комплектуючими та технічною продукцією на ринках України та Республіки Молдови. В асортимент пропонованої підприємством продукції входять: подшипники, корпусні елементи, системи лінійного переміщення, приводні ремені, стрічки транспортерні, технічні та механічні ущільнення, ланцюги і зірочки, мотор-редуктори, муфти та механізми з’єднання валів, системи мастила і різні супутні матеріали, а також інструменти та обладнання для моніторингу та діагностики.

НАШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ
Торговий Дім «Галпідшипник» — мультибрендова компанія у всіх напрямках своєї діяльності, що дозволяє виконувати побажання найвимогливіших замовників. Протягом багатьох років безпосередня співпраця з вітчизняними та світовими виробниками дозволяє забезпечити кращі умови для наших клієнтів за якістю, цінами, термінами виконання замовлень у всіх галузях промисловості та сільського господарства. Підприємство є офіційним дистриб’ютором світових виробників таких торговельних марок: SKF, INA, FAG, NTN, SNR, TIMKEN, URB, ZKL, MPZ, KTR, KOYO, FLT, TMB, JZ, DYZV, OST, STOMIL SANOK, SAMPLA BELTING, OPTIBELT, GOODYEAR, MEGADYNE, RUBENA, EAGLEBURGMANN, REXNORD, RENOLD, FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES (SIMRIT). А також представником Sava (SAVATECH), ESBELT, FENNER DRIVES, NSK, THK, MOLYKOTE, ERIKS.

НАШІ ПРЕДСТАВНИЦТВА
Враховуючи потреби клієнтів, ми створили компанію з розгалуженою мережею офісів, складських приміщень і точок роздрібної торгівлі. Для Ваших послуг відкриті двері наших офісів в містах Львів, Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Вінниця, Кіровоград. Наявність власного транспорту, добре налагодженої логістики та доступу менеджерів до товару на будь-якому складі дозволяє обслуговувати клієнтів по Україні в найкоротші терміни. СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ
На підприємстві створено чотири сервісних центру, сертифіковані фахівці яких володіють достатнім досвідом для виявлення неполадок у роботі обладнання та попередження виникнення проблем у майбутньому. Наші сервісні центри допоможуть Вам підвищити продуктивність промислового обладнання, а також уникнути незапланованих зупинок. До Ваших послуг потужна інструментальна та інтелектуальна база висококваліфікованих інженерів, які є експертами з різних видів машин і устаткування, а також надають необхідну технічну підтримку з будь-якого питання на всіх етапах співпраці.

СПІВПРАЦЯ З » ГАЛПІДШИПНИК»

За час присутності на ринку накопичено величезний досвід з технічного обслуговування механічних вузлів і механізмів, з проведення планових та аварійних ремонтів на підприємствах. Особливу увагу ми приділяємо сервісної стороні питання, проводячи заміни, монтаж / демонтаж підшипників, діагностику, модернізацію підшипникових вузлів, вирішуючи питання їх реконструкції та аудиту, забезпечуємо збільшення надійності і термінів експлуатації обладнання замовника. Велику увагу ми приділяємо впровадженню передових світових технологій. Результатом такої роботи є співпраця на постійній основі з понад 5000 клієнтами всіх галузей промисловості України та Республіки Молдова. Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на керований і надійний процес, отримуєте компетентного і професійного партнера, який вирішує проблеми комплектації, ремонту і технічного обслуговування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *