Галактика С8 проти iPhone 8: Перемога має мало спільного з телефонами - Tech news

Галактика С8 проти iPhone 8: Перемога має мало спільного з телефонами

Новий Samsung Galaxy на С8 був запущений, і його метою вибору є ще unlaunched Яблуко iPhone 8 Ювілейний випуск. Ці телефони мають вирішальне значення для обох компаній. Яблуко дійшов до наших днів багато в чому від iPhone, а Samsung намагається оговтатися від своєї проблеми спалювання телефон і з її топ-менеджерів були заарештовані за звинуваченням у хабарництві.

Ні фірма може дозволити собі великі втрати для інших, і Samsung тільки що вийшов з воріт один хрін з одного пострілу.

samsung-С8
Велика різниця в тому, що Apple може зосередитися на продукті, в той час як Samsung має відновити свій імідж, і це набагато важче зробити.

Я поділюся з вами деякими думками про майбутню битву і поруч з самим близьким на ринок з iPod-подібних пристроїв, хоча вона не грає музика. Це принтер під назвою «Зірочка».

Проблема яблука

IPhone від Apple, як здивував і, на час, поїхав на ринок смартфонів. Він допоміг стерти долонею, змусив BlackBerry, щоб зробити величезні зміни, і постукав колись домінували нокіа аж до третього рівня гравців мобільного телефону.

З іншого боку, спроби компанії Apple на диверсифікацію не дуже добре. На iPad більше не є вбивцею PC вона колись вважалося, що iPod-це все, але пішов, і Apple спостерігати був прикра осічка. (За іронією долі, він до цих пір самий успішний сингл продукт у своєму класі, припускаючи, що поки ще невирішена проблема.)

Яблука більше немає, хоча контролює ринок смартфонів. Тепер управління — загальний і фірм, що використовують платформу Android від Google являють собою значно велику частку. В цей новий Android-Сід світу, Samsung не бити.

Компанія Apple недавно дивовижний пробіг, в основному тому, що хало телефон Samsung, Samsung примітці 7, мали неприємну тенденцію до займання. Samsung не вирішити цю проблему і у всіх, ведуть до телефону заборонили літаки і, в кінцевому рахунку, нагадав.

Це не дасть Apple стійке перевагу, хоча б тому, що Samsung не підведе. Це означає, що вигоди, які компанія Apple отримала швидше за все це пройде, коли Samsung повторно входить у високий ціновий сегмент і відновлює свій бренд, який дійсно є великою проблемою. Він зробив пуск-відновлення телефону є те, що він тільки що зробив.

Довгостроковою проблемою для Apple є те, що прибуток компанії Apple в галузі, але Samsung не. Це означає, що Samsung і інших можна покласти більше їх телефони та ще дешевше. Ось чому S8-це так страшно. Це демонстрація технологій, що Apple не може зрівнятися, якщо його скорочення в межах, що і Apple не може зробити це без руйнування його оцінки.

По суті, Apple знаходиться між молотом і ковадлом, якщо Samsung зможе виконати, але виконання не легко.

Проблема Samsung

Завдяки палаючим телефони і схильність деяких пральних машин Samsung підірвати останнім часом, люди не довіряють Samsung багато. Це призвело до Samsung необхідності запускати дорогу кампанію за повернення свого бренду.

Попрацювавши над аналогічним проектом в IBM десятиліть назад, я знаю, що така проблема ні дешево, ні швидко виправити. Він взяв ІБМ мільйонів і п’ять років, щоб відновити свій бренд. Samsung ринок як більш щадна і більш мінливою, який припускає, що це може зробити це набагато швидше, але я все-таки думаю, що це займе не менше двох років солідне виконання і мільйони в маркетинг.

Це не може бути допомогло то в даний час вона продає відремонтований Galaxy Примітка 7s, який досі не заборонили літаки. Враховуючи, що невиконання було викликано особливістю конструкції, а не складова проблема, ці телефони раніше міг загорітися.

Це виглядає як продовження тактичного мислення, що Samsung в цей безлад в першу чергу, і якщо одного з цих китайські телефони повинен загорітися, це може призвести до величезним плюсом для Apple.

Він також припускає, що проблему створили проблеми грошової ліквідності, що ймовірно, в результаті цього неймовірно ризиковане рішення.

Багато людей вважають, що якщо новий телефон загоряється, тоді Samsung прикручується. Однак, реальність така, що жоден з її телефонів можуть загорітися, тому що це змусить людей засумніватися в повідомлення нового, більш орієнтовані на якість Samsung.

Так, телефон його запустили, може виявитися непосильним завданням відновлення бренду Samsung, але, здається, виконання компанії зазнавали невдачі в інших відносинах. Це все ще може потерпіти невдачу через рішення продавати проблемні Примітка 7s і величезного часу, який буде потрібно, щоб відновити свій імідж.

Завертаючи

Зі здоровим і добре виконує Samsung, новий Galaxy Примітка С8 міг би зробити страшні речі з iPhone 8 отримала від Apple, зокрема тому, що Apple просто не може дозволити собі матч в своєму телефоні, які досягнення, що Samsung продемонструвала.

Проте, Samsung не здоровий, і його рішення продавати проблемні Note 7 є яскравим прикладом того, що був на себе надмірні ризики. Яблуко прихильник зміг встановити відремонтований примітці 7 до займання в критичному місці, і ризик того, що Samsung представляє може бути видалений. Це пекельна спокуса для багатьох співробітників компанії та партнерів, навіть якщо керівництво Apple не бере участь в такий крок.

Далі, Apple просто торпедували вбивця iPhone, Енді Рубін до того, як він почав, припускаючи, що Samsung повинна думати набагато більше в обороні. Мабуть, Тім Кук взяв, принаймні, один Стів Джобс майстерності … і якщо Samsung не стежить за собою, це вкусити його в дупі.

Якщо Samsung раптом отримує набагато розумніші, цей раунд, швидше за все, піде рішуче на Apple, незважаючи на те, що в іншому випадку дуже сильних зусиль з його нового S8 телефон.

Проти компанії Apple, як правило це виконання, а не продукт, який робить важливе розходження, і Samsung і раніше не справляюся.

Продукт Роб Эндерл на тиждень

Метод для iPod успіху фактично був визначений задовго до док запустили і продемонстрували колишні успіхи, як плеєра, фліп і камер Polaroid. Люди кидаються до продуктів, які легко робити те, що вони хочуть зробити, але це дуже важко зробити.

Назад в iPod, завдяки лейблів, було дуже важко поставити музику на дійсно портативний плеєр. Айпод полагодили. Хоча він був неугодний дорого в свій час і взяв три версії, щоб злетіти, він перетворюється в ринок, як тільки він зробив.

Найближча продукт до iPod в даний час на ринку, як не дивно, принтер. Це л. с. колеса — кишеньковий принтер, який робить тільки одну річ легко і добре: він друкує маленькі картинки в колір вашого смартфона. Ви можете дати ці фотографії для друзів або сім’ї, особливо тих, у кого немає смартфону, або ви можете прикріпити їх до речей.

Фото Принтер HP зірочки
Фото Принтер HP зірочки
Мабуть, цей маленький принтер став справжнім хітом серед людей, яким подобається робити селфи і тих, хто любить дотримуватися ціни на речі. Він коштує близько 130$. Фотографії коштували близько 50 центів кожен, щоб друкувати, і вони мають клейку спиною, так що ви можете прикріпити їх до речей.

Ви знаєте, що я думаю, особливо смішно те, що новий iPhone від Apple реклама по своїй суті принтом, що люди триматися на людях. айфони не можу зробити це, але зірочки можуть (хоча і набагато менше).

Років тому, компанія Apple обдурила ХП не запускає MP3-плеєр, який налякав Стіва Джобса достатньо, щоб отримати особисто брав участь в афері. Було б безглуздо, якщо поруч «док» був принтер від HP. З цієї причини, а тому, що ця річ насправді досить прохолодно, ноутбук HP зірочки мій товар тижня.