Гаджет вічка: гойдалки Samsung, плюс живі камери 360 і Смарт-тюнери - Tech news

Гаджет вічка: гойдалки Samsung, плюс живі камери 360 і Смарт-тюнери

Ласкаво просимо в гаджет мрії і кошмари, стовпець, який дійсно хоче зробити багато жартів про вибухають смартфонах, переглядаючи найпереконливіші останні анонси гаджет.

У своєму останньому випуску, ми перевірити Samsung Galaxy С8 і С8+, 360-градусний відео-камери, і автоматичний гітарний тюнер.

Як завжди, це не коментарі, почасти тому, що я не літав на заході С8 для тестування телефонів своїми руками. Кхм. Рейтинги стосуються тільки скільки я хотів би спробувати кожному пункту.

Галактичних Досягнень

Samsung повернулася з новою парою флагманських смартфонів він відчайдушно потребує, щоб бути хітів на хвилі попередніх телефонів, які були трохи занадто, еее, explodey.

Галактики С8 і С8+ обійшлися без цього і додав помічник штучного інтелекту, екрани, що дуже майже вбити безель, і датчики відбитків пальців на задній панелі.

Супер AMOLED екрани мають 2960 x дозвіл 1440 і обернути навколо передній частині пристрою. Навіть не бачачи телефон в обличчя, я вражений. Це як якщо б край екрана відвалюється, як ніби це були пейзажний басейн. Це розумний, яскравий дизайн.

12-мегапіксельна задня камера, мабуть, схожий на торішню модель, але є оновлення спосіб Samsung обробляти зображення, і це підвищило фронтальна камера на 8 мегапікселів для чіткості селфи і відеодзвінків.

Вітаємо рішень: Samsung зберегла гніздо для навушників, а також слот для microSD, що можна додати до 256 ГБ. С8 і С8+ водостійкий і пилонепроникний, а також. Розміщення датчика відбитків пальців не здатися дивним, але з величезним екраном і фізичної кнопки Home Санс, є не так багато варіантів для розміщення датчика на передній панелі пристрою.

По-справжньому важливим кроком вперед для Samsung є додавання АІ помічник, Біксбі. Кінцевою метою є, щоб дозволити вам повністю контролювати ваш телефон з вашим голосом, що помічник Siri і Google не може зняти.

Цієї мети, мабуть, вбивати, хоча Біксбі буде мати кілька козирів у рукавах на день старту. Він розпізнає вашу поведінку і пропозицій, заснованих на ваших звичок, і вона може запропонувати контекстну інформацію про світ навколо вас.

Між тим, якщо ви схильні, ви можете підключити С8 і С8+ монітор, клавіатура і миша, і використовувати настільну версію android. Це не зовсім нова ідея, але якщо він працює добре, це може виявитися життєво важливою для тих, кому потрібно попрацювати в крайньому випадку, не носити з собою ноутбук.

Все виглядає добре для С8 і С8+, і Samsung має нові суворі стандарти безпеки та тестування, що розраховують на те, щоб зробити ці вибухають акумулятори в минуле. Чи є це насправді, ще належить з’ясувати.
Це схоже на сильний крок вперед для Samsung, і якщо Біксбі працює як і було обіцяно, С8 і С8+ може бути гра-чейнджер, особливо на рівні доступності.

Рейтинг: 4 із 5 крихітні палички динаміту

В прямому ефірі на 360 градусів

У нас важкий Samsung зосередитися на цей раз, так от подивися на новій версії 360-градусний відео-камери.

Шестерня 360 має елегантний дизайн і може транслювати відео в 2К (він може записувати у форматі 4K), але, можливо, його найбільший пункт продажу є те, що він може працювати з айфонами. Це може виявитися вкрай привабливим для людей, які хочуть трансляція все навколо них, але не хочете, щоб перейти до Android.

Samsung Передач 360
Йде від Samsung, то ймовірність того, що він добре збудований. Просто переконайтеся, щоб очистити ваш будинок, перш ніж показувати кожен куточок його на всю планету.

Рейтинг: 4 із 5 світів навколо нас

Налаштовувати

Типовий спосіб, щоб налаштувати гітару уважно означає перетворення кілочок, а раз вищипування рядок, щоб переконатися, що це правильно. Це може виявитися могутнім дратує тих, хто вам жити. Повір мені.

Тому Роуді 2 виглядає ідеальним для мене. Він робить всі налаштування працюють для вас, моніторинг строкових частотах, щоб переконатися, що все правильно. Ви все ще будете повинні зривати рядки, але, сподіваюся, рідше.
Ця версія не вимагає підключення до додатка для роботи, але якщо ви пара, то додаток зможе відстежувати стан ваших рядків, який допоможе вам знати, коли замовляти новий комплект.

Я не знаю, що я б заплатив нам$129 (або 79 доларів в краудфандингової кампанії) для roadie 2, але мені подобається ідея. Все, що може мені допомогти зменшити частоту настройки Дронов-це музика для моїх вух. (Мені шкода.)

Оцінка: 3 із 5 якісних полях