Египет - Tech news
technology news

Египет

Ця стародавня країна з багатими культурними традиціями і розвиненою туристичною інфраструктурою залучає мандрівників з усього світу. У Єгипті можна відпочивати цілий рік, але саме» пікове » час-Новий рік і різдвяні канікули.
Відпочинок в Єгипті — це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, полюбився дайверам Дахаб, Таба — Єгипет був і залишається країною недорогого масового пляжного відпочинку. В Єгипет, на узбережжі Червоного моря, «злітаються» серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду — помилуватися коралами. Чудовий клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, б’є через край екзотика — все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову. Єгипет — найбільша стародавня держава, що розташувалося на двох континентах – Єгипет – стає в сучасності гостинним і привітним притулком для туристів Європи, та й усього світу. Відпочинок в Єгипті комфортний цілий рік, причому підтримується і культивується ця індустрія як для випадків, коли хочеться виспатися і набратися сил, так і для любителів активного відпочинку – дайвінг, сафарі на джипі по пустелі, екстремальне катання на верблюдах, мото-сафарі, кінні клуби, клуби з міні-гольфу, водні мотоцикли, віндсерфінг, тенісні корти, парашут, захоплюючі культурні екскурсії. Детальніше на otpusk.com/search/egypt/.

Понад 93% території Єгипту покрита пустелею, яку варто відвідати, щоб побачити одне з грандіозних чудес світу – піраміду Хеопса і висіченого з цілісної скелі легендарного сфінкса.

Температура повітря в країні не опускається нижче 23-25 градусів, температура води від 20-22 в найхолоднішу пору року, в літню спеку температура сягає 40 градусів, однак за рахунок того, що повітря сухий така спека переноситься легко, тому відпочинок в Єгипті прийнятний для людей, звиклих до інших кліматичних умов.

Путівки в Єгипет доступні для людей з невеликим рівнем доходу, що робить відпочинок в Єгипті популярним, а наявність багатої культури і прагнення урізноманітнити і постійно покращувати сервіси для відпочиваючих дозволяють задовольнити смаки досвідчених туристів. Готелі розташовані в прибережній зоні і кожен з них займає частину пляжу на березі Червоного моря. У кожному з готелів є басейн і різні розважальні атракціони для дітей і дорослих типу аквапарку. Готельний відпочинок для втомлених від занадто активного життя в міських умовах порадує масажами, лазнями і смачною їжею в ресторанах.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *