Двухсторонний скотч - Tech news

Двухсторонний скотч

Скотч силіконовий, спінений чорний для вантажів і дзеркал, килимів, поліграфії.
Ми пропонуємо наступні види клейкої стрічки:

Тонка клейка стрічка – це клейка стрічка на тонкій поліпропіленової або паперовій основі покрита з одного боку лайнером з паперу. Тонкий двухсторонний скотч застосовується для не складних робіт без особливого навантаження, для склеювання паперу, картону, тонкого пластика тощо.
Посилена клейка стрічка — це двостороння смуга на основі міцної плівки пет з особливим клеєм сильної фіксації, закритий лайнером з поліетилену червоного кольору, або паперовим літаком. Основне призначення посиленою стрічки – це склеювання між собою різних матеріалів з екстремальними навантаженнями на відрив, використання при високих або дуже низьких температурах, при попадання сонячних променів і вологи. Посилений скотч двосторонній прозора підходить для зрощування банерних тканин, плівок і паперів, вклеювання сенсорів, екранів, плат телефони та іншу електроніку, виробництва різного роду ПОС матеріалів (поличок, цінників в холодильники).
Для машинної поклейки – це спеціалізований вид клейкою скотча з великою намотуванням, і слабким клеєм для використання за допомогою спеціальних машин. Скотч двосторонній для машинної поклейки відрізняється слабо клейкою основою і застосовується в основному для тимчасової фіксації матеріалів для проведення рекламних акцій і компаній.
Тканинний двосторонній скотч — це спеціальний скотч на основі поліпропіленової тканини покрита особливим клейовим шаром і закритий паперовим літаком. Основна сфера застосування тканинної клейкої стрічки це монтаж підлогових покриттів (лінолеум, ковролін).
Двосторонній спінений білий скотч – це спінений поліетилен, покритий клейовим складом з двох сторін, може бути паперовим або поліетиленовим лайнером. Використовується при виробництві рекламної продукції, при монтажі, гачків. власників панелей. Скотч двосторонній витримує значні навантаження на відрив і відшаровування, добре кріпиться не на рівні поверхні.
Двосторонній спінений чорний скотч – це спінений поліетилен чорного кольору заламінований клеєм з двох сторін, закритий лайнером з поліетилену червоного, зеленого або синього кольору. Широко використовується для монтажу балансувальних вантажів, кріплення мухобоек, ветровиков, світлодіодів.
Пеноакриловая клейка стрічка – це особливо міцний скотч, ціна на який суттєво вище ніж на інші види клейкої стрічки. Складається з спіненої прозорої акрилової основи з клею в рулоні, з червоним поліетиленовим лайнером, клейка стрічка без складу силікону та інших добавок. Використовується для зовнішніх робіт і конструкцій з великою вагою, витримує значні температурні навантаження, стійкий до старіння і вологи. Купити скотч двосторонній силіконовий по самій вигідною ціною можна прямо на сайті, зараз!