Доска школьная - Tech news

Доска школьная

Шкільна дошка — це основний спосіб комунікації в навчальному процесі. Вона є необхідним інструментом в непростому процесі отримання знань. Протягом десяти років дошка в школі вірою і правдою служить школярам і вчителю. Тому дуже важливо мати відданого, надійного і якісного помічника на довгі роки навчання. У нас доска школьная купить.

HPL пластик-запорука довговічності поверхні

Ми вибрали для своєї продукції, один з кращих, на сьогоднішній день, матеріал для шкільних дощок. Ним є HPL пластик зі спеціальним нанопокриттям провідного світового виробника. Воно має дуже високу зносостійкість, що дозволить прослужити шкільній дошці набагато довше, ніж при використанні традиційних фарбованих поверхонь. Також безперечною перевагою даного революційного покриття є висока контрастність написів, зроблених крейдою або маркером і відсутність будь-яких слідів після їхнього видалення сухою губкою або ганчіркою. Все написане на крейдяній поверхні навчальної дошки прекрасно видно з задніх парт, навіть учням з неідеальним зором. Ви можете не турбуватися про те , що Ваша дитина не побачить написаний крейдою на дошці матеріал.

Комфорт для очей

Крейдяна поверхню у наших дощок — темно-зеленого кольору з антивідблисків властивостями. Зелений колір дошки для школи обумовлений рекомендаціями офтальмологів тому, що саме такий колір шкільної дошки забезпечує мінімальну напругу очей. Також на вибір кольору дошки вплинули рекомендації психологів, які стверджують, що зелений колір крейдової поверхні знімає дратівливість, головний біль, знижує кров’яний тиск, втома, дратівливість.