Детские электромобили - Tech news

Детские электромобили

Детские электромобили це не просто іграшка для дитини, а ще розвага і спорт. Пристрій, оснащений м’язовим приводом, називається веломобилем. Він поєднує в собі економічність, скромність і екологічність велосипеда, володіє силою та комфортом автомобіля. Подібний транспорт часто можна зустріти в парках та на дитячих майданчиках.

Навіщо потрібні дитячі веломобілі
Якщо дитина не любить спорт і не проявляє інтересу до активного способу життя, купівля веломобіля стане гарним подарунком до Дня Народження. Дана іграшка розважить ваше чадо, а зручність і комфорт байка дадуть правильну м’язову навантаження дитині.

Практично всі веломобілі корисні для своїх власників. Зрештою, ці іграшки не мають великої різниці, зате дають відповідну навантаження у відповідності з віком дитини. Як правило, вони бувають трьох і чотирьох колісними, відносно легкими і економічними.

Переважна більшість дитячих веломобілів є рамними, тобто виконаними з круглих і квадратних трубок. Багато моделі для міцності зроблені із сталі, алюмінієвих або титанових сплавів. Але так само можна знайти і пластикові веломобілі. Такі моделі розраховані на невелику вагу. Колеса теж бувають різні, поліуретанові не бояться скла і цвяхів, їх неможливо проколоти, але вони ковзають на траві і грузнуть у мокрій землі або піску. Надувні гумові колеса більш уразливі до проколів, але відмінно амортизують нерівності доріг, а металеві грунтозацепи дозволять використовувати трьох або чотирьох колісну машину в ожеледь і сніжну погоду.

Як вибрати веломобіль
Дитячі веломобілі розрізняються за способом приведення їх в рух, відповідно вони бувають:

Педальні. При їзді на даному виді байка, маленький шофер самостійно приводить у рух свій байк, за допомогою обертання педалей. Дитина активно задіює сідниці і розвиває свою увагу.
Електроприводні. Працюють від двигуна, які підживлюється змінними акумуляторами. Подібні байки дозволяють набирати пристойну швидкість і можуть бути обладнаними такими фарами. Ціна на них трохи вище.
Так само, варто не забувати про висоті дитячого транспорту, наприклад, у низьких байків педалі будуть розташовані трохи далі від сидіння, ніж у високих. При виборі веломобіля враховуйте колір, форму, матеріал виробу та на яку вагу або вік він розрахований.

Якщо ваша дитина ще зовсім малий, то варто задуматися про додаткову покупку пульта дистанційного керування. Таким чином, батьки зможуть самі керувати транспортом і вчити дитину користуватися веломобилем, гарантуючи йому повну безпеку.