Бред Пітт вирішив познайомити Анджеліну Джолі зі своєю нареченою - Tech news
Новости

Бред Пітт вирішив познайомити Анджеліну Джолі зі своєю нареченою

Бред Пітт знайшов спосіб примиритися з Анджеліною Джолі та завершити разводю Однак перед цим він хоче познайомити колишню дружину зі своєю нареченою.

Бред Пітт має намір познайомити Анджеліну Джолі зі своєю новою обраницею, з якою зустрічається майже рік, повідомляє Newsyou. За даними джерела, Бред Пітт вже познайомив кохану 42-річну Нері Оксман зі своєї 11-річною дочкою Шайло, яка оцінила нові відносини свого батька. Також знаменитий актор хоче представити Оксман іншим дітям і Анджеліні Джолі.

Ізраїльтянка Нері Оксман – володарка півсотні світових премій в галузі науки, архітектури і дизайну, але широка публіка дізналася про неї лише після того, як американські таблоїди написали про її роман з Бредом Піттом.
Нері Оксман народилася і виросла в Хайфі. «Сад моєї бабусі був моїм світом», – скаже вона пізніше в одному з інтерв’ю. Але у дівчинки був ще й другий світ – архітектурна студія батьків. Її батько американець Роберт Оксман і мати ізраїльтянка Рівка Оксман багато років разом пропрацювали на факультеті архітектури та містобудування хайфського Техніона. Одна з наукових робіт, під якими стоять підписи обох батьків Нері, була присвячена ролі комп’ютера в дизайні. Детальніше на Newportal — новости.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *