Біксбі буде видно, але не чутно, коли Галактика С8 починає - Tech news

Біксбі буде видно, але не чутно, коли Галактика С8 починає

Samsung в середу заявив, що Біксбі голос не буде функціонувати, коли його Галактики С8 і С8+ смартфони з’являться на ринку.

Деякі особливості Біксбі-бачення, будинки і Пам’ятка — буде активним, коли телефон буде доступний 21 квітня, Samsung сказав, але Біксбі голосові функції не з’являються пізніше до цієї весни.

Затримка може бути із-за слабкості в Біксбі англійської мови відбивні, за деякими даними. Його розпізнавання голосу на англійському, мабуть, істотно відстає від свого корейської мови. Ця невідповідність може бути тривожним для Samsung, так як він може кинути свого нового помічника штучного інтелекту в негативному світлі.

Це також можливо, що Samsung хоче зганяти кілька сторонніх додатків для підтримки Біксбі голос, перш ніж він дебютує.

Повільно і легко виграє гонку

Незалежно від причин, що лежать в його основі, рішення Samsung відстрочити характеристика, ймовірно, розумно.

«Що S8 і S8+ чи-зламати продукти для Samsung для успішного відскоку від BatteryGate», — сказав Raskind скелі, директор з досліджень і стратегії аналітика.

С8 «пропонує багато новинок у галузі. Все, включаючи Біксбі, повинно бути ідеально в цьому проекті», — сказав він Мультфільми. «Дату запуску ковзання для Біксбі б, в кінцевому рахунку, може бути більш прийнятним, ніж некондиційне досвід».

Голосове розпізнавання не потребує величезних оркестровки» програмного забезпечення і послуг, — сказав Рамон лами, науковий керівник компанії IDC.

Біксбі «це покоління було побудовано з нуля від Samsung, і не виходити за його стіни», — сказав він Мультфільми. «Я в порядку з даючи йому пройти, поки він не готовий до прайм-тайм, а не в кінцевому підсумку з яйцем на обличчі»

Це важливо для Samsung, щоб гарантувати, що Біксбі працює коректно, зазначає Герріт Schneemann, старший аналітик IHS Маркит.

Samsung «вже позаду, і неакуратний запуск буде мати негативний ефект», — він сказав, що школа в аварійному стані, але відкладений старт-не так вже й багато.»

Однак, «чим довше затримки Samsung в виштовхуючи Біксбі голос, тим більше це буде підривати довіру споживача» Лам компанії IDC отримує. «С8 працює на Нуга Android, яка має помічник Google побудований в якості стандарту. Помічник Google робить дуже багато».

Більше, ніж голос

Біксбі-це контекстний сервіс, а не просто голосовий помічник, і «навіть якщо голос компонент ще не існує, Біксбі ще може дізнатися про вас з Біксбі будинку і Біксбі бачення», — зазначив Лам. «Там цінність в тому, що Біксбі і створити бібліотеку досвідом для того, щоб зробити контекстну з’єднання.»

Біксбі «дуже багато нова хвиля можливостей Samsung», — зазначив Джефф Орр, старший директор практики по дослідженню ABI.

«Це не точкове рішення — мати певний набір можливостей і функцій для конкретної аудиторії в конкретний момент ціною», — сказав він Мультфільми.

Концепція, що лежить в Біксбі, щоб зробити розумні машини вчитися і адаптуватися до людей, замість того люди вчаться як машини взаємодіяти з навколишнім світом, пояснив виконавчий віце-президент Samsung InJong рії, коли оголосивши минулого місяця про нову послугу.

З Біксбі, Samsung «розташовується в шарі взаємодії, який використовується, щоб взаємодіяти з іншими службами», — зазначив Schneeman компанії IHS компанії markit.

«У разі успіху Samsung з його виконанням і розширює сферу Біксбі як було оголошено, це буде інструмент взаємодії для широкого спектру пристроїв, незалежно від операційної системи вони працюють», — додав він.

«Ця концепція Біксбі, здатного взаємодіяти з навколишнім середовищем навколо вас, просто використовуючи ваш голос-це потужна річ, що інші марки навіть не почали озвучувати,» ЕБІ Орр зазначив. «Це дуже сміливе і серйозне починання».