Авто из США - Tech news
technology news

Авто из США

На торгах можуть продаватися автомобілі, які побували в ДТП різного ступеня тяжкості, пережили стихійне лихо, або за інших причин були списані страховими агентами. Каталог авто з Америки дає можливість вибрати моделі, які вимагають мінімальних витрат на ремонт або не вимагають його зовсім. Це трапляється, коли вони передаються на майданчик за програмою Trade-in, коли власник за доплату пересідає на новий автомобіль, а старий виставляється на продаж.

Купівля авто через каталог
Ми створили каталог для максимально зручного і зрозумілого використання. Якщо ви ще не визначилися з вибором моделі — каталог автомобілів полегшить завдання. У ньому ви знайдете три рубрики за якими відсортовані авто:

На аукціоні в США;
В процесі доставки (не розмитнені авто, які можна оформити на себе);
В Україні (розмитнені авто, які можна купити за дорученням).
Зверніть увагу, що в каталозі представлені актуальні ціни на автомобілі. Варто враховувати, що за авто, які перебувають в Україні, потрібно буде здійснити всі необхідні платежі на супутні послуги. Каталог відображає вартість авто, в яку включені наступні витрати:

аукціонний збір;
доставку авто до порту відправки;
доставку по морю;
брокерські та експедиторські витрати;
розмитнення;
послуги компанії.
На авто в процесі доставки, тобто, вже куплених на торгах, ставляться ціни як на авто з США без розмитнення, але в які закладені перераховані вище витрати, щоправда, без урахування митного очищення.

Цінники на машини знаходяться в рубриці» на аукціоні», ставляться згідно їх вартості на аукціоні, без будь-яких доповнень.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *