Anbox може бути андроїд-для-Лінукс інструмент для розробників чекали - Tech news

Anbox може бути андроїд-для-Лінукс інструмент для розробників чекали

Можливість запускати додатки для Android безпосередньо в середовища робочого столу Linux на крок ближче до реалізації, завдяки Anbox, новий проект з відкритим вихідним кодом.

Anbox може бути андроїд-для-Лінукс інструмент для розробників чекали
Саймон Фельс, який є провідним інженером-програмістом в Canonical, минулого тижня дебютував пре-Альфа реліз платформи Anbox, що він працює самостійно з 2015 року.

«Вона була народжена ідея поставити Android простий контейнер на основі роботи з lxc і наводити відповідні розділи в операційній системі, не допускаючи ніякого доступу до реальних пристроїв або даними користувача,» Фельс писав у онлайнової.

Там було досить багато проблем на шляху до робочої версії, але зараз проект знаходиться в точці, де він готовий поділитися ним з широкою аудиторією, — зазначив він.

Незадоволений Інтерес?

Anbox займає простору імен в Linux, наприклад, користувачів, мережі і групи — ізолювати системи Android від господаря, Фелс сказав.

Для відкриття гл підтримку ЄС Anbox бере коду запчастини від реалізації емулятора android для серіалізації в потік команд і відправити його до господаря, — зазначив він. Він відображається над існуючою відкритої GL або відкрити гл реалізації ЕС.

Вихідний код є повністю відкритим вихідним кодом, Фельс додав. Більшість функцій ліцензуються згідно з умовами gplv3, але кілька Апаш 2.0., через сумісності.

У поточній пре-Альфа стані, збоїв і нестабільності, сказав він, але на наступному етапі розберемося з цим питанням і додати додаткові функції для поліпшення інтеграції з операційною системою.

Є інтерес, співтовариство запуск додатків Android на Linux протягом тривалого часу, Фелс сказав LinuxInsider. Було зроблено кілька спроб, у тому числі шашлик, але жоден з цих ранніх спроб були успішними.

З Google запускає ініціативу, щоб втілити його в магазині Play, щоб хром, сказав він, є дуже хороша можливість використовувати зміни як вільний режим, який був доданий в Android 7, або мультимониторную підтримку, яка йде в Android 8.

Груп, як UBports і спільнота ОС sailfish працювали через Anbox для постачання Android-додатків на своїх мобільних операційних систем, але Фельс не може дати ніякої конкретики щодо цих зусиль.

Обіцяю Anbox за

Там може бути потенціал для Anbox досягти успіху там, де інші спроби зазнали фіаско.

«Роблячи це можливо для запуску мобільних додатків на ПК, ви отримаєте, щоб натиснути, що багату екосистему додатків», — зазначив Аль Гіллен, віце-президент групи з розробки програмного забезпечення та відкритого джерела в IDC.

«Це, по суті, віртуалізації та/або емуляції система андроїд-як середовище розробки для мобільних додатків», — сказав LinuxInsider.

Anbox може допомогти збільшити розмір співтовариства Android-розробників, як можливість створення нових додатків буде легше, — сказав Павло Тейша, головний аналітик Tirias досліджень.

Однак, він буде витісняти нинішні інструменти для розробників додатків, яким не потрібен прямий доступ до датчиків, — зазначив він.

«На цій ранній стадії, тільки enter, аудіо і дисплей інтерфейси підтримуються, а також доступу до мережі, так що якщо розробникам потрібен доступ до радіо, акселерометра, камери і інші платформи, залізними, на даний момент вони краще залишайся зі своїх поточних коштів,» Теш сказав LinuxInsider.

Використання прив’язок і lxc контейнерів вражає, як вони «роблять запуск Anbox так рідини», — сказав він.

Anbox повинен бути один з найпростіших варіантів для створення мобільних додатків, як тільки інтерфейси реалізовані для всіх основних класів датчиками, сказала Тейша.

Малоймовірно, що Anbox буде гра-чейнджер з точки зору додатків, однак, сказав Пітер Крісті, директор з досліджень 451 досліджень.

«Android-додатки, я думаю, призначені для роботи на смартфонах, і я не думаю, що багато людей використовують Linux в такому Форм-фактор,» він сказав LinuxInsider.

Запуск додатків Android на Linux не буде «так корисно, як дозволяє програмам працювати в Windows або MacOS,» сказала Крісті», і навіть там наслідки будуть обмежені».