AKIT - Tech news
technology news

AKIT

Разові і епізодичні роботи — налаштування поштового сервера хостингу CMS, резервного копіювання, доступу через VPN — передаються на аутсорс не тільки з метою економії ресурсів. Фахівці з компанії IT-аутсорсера як правило, мають великий досвід з вирішення типових завдань і виконують всі роботи максимально швидко.

Крім цього, широке коло закритих кейсів дає можливість комплексно оцінювати кожен новий випадок, передбачати як потенційні складнощі, так і можливі шляхи розвитку інфраструктури.

Оскільки аутсорс-роботи з адміністрування зазвичай виконуються швидко і носять ситуативний характер, абонентське угоду для таких випадків не укладається.

Аутсорсинг послуг адміністрування підходить для невеликих компаній з декількома комп’ютерами, або для організацій, де задачі з IT-інфраструктурі виникають дуже рідко. У ЧОМУ МИ СИЛЬНІ?
Linux-based
Встановлюємо та обслуговуємо сервера будь-якого призначення — мережеві сховища даних, репозиторії для розробки (Git), mail-сервера; налаштовуємо VPN, автоматизуємо будь-які завдання bash-скриптами. У нас абонентское обслуживание компьютеров.

MySQL
Установка і настройка СУБД різного масштабу — від веб-серверів (у т. ч. продакшен — і стейдж-сервери) до навантажених MySQL-кластерів; тюнінг продуктивності, розумне оновлення версій.

Unix (FreeBSD)
Супровід та інсталяція серверів під FreeBSD для широкого кола завдань (веб-сервери, маршрутизатори, мережеві шлюзи), тюнінг продуктивності.

Cisco
Розгортання мережевої інфраструктури на базі обладнання Cisco; обслуговування комутаторів і маршрутизаторів, оновлення фірмового ПЗ, налаштування протоколів маршрутизації.

Asterisk
Цифрові АТС будь-якої складності для офісів будь-яких масштабів на базі вільного ПЗ. Можливість запису розмов, голосове меню і переадресація, Налаштування інтеграції з CRM-системами.

Atlassian (Jira+Confluence)
Розгортання і повна настройка екосистеми для робочих проектів у сфері документування та управління завданнями (таск-трекінг).

AKIT — IT OUTSORSING

http://akit.com.ua/

Жилянская 39 Киев

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *