Водка «Борис Ельцин»

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Горілка «Борис Єльцин», незважаючи на явний російський слід у назві, має справжнісіньке французьке походження. Виробником даного міцного алкогольного напою виступає компанія «LES GRAND CHAIS DE FRANCE» (Франція). Горілка, яку вона випускає, є дуже популярною в Європі і на території Росії. Свою популярність вона здобула завдяки кристально м’якому чистого смаку і доступною вартості. Всі деталі на http://drink-time.com.ua/vodka/boris-jelzin/.

Особливості горілки «Борис Єльцин»

Vodka Boris Jelzin – під цим ім’ям даний алкогольний продукт знайомий нашим співвітчизникам. Міцність напою становить 37,5°, але в той же час його смак можна назвати надзвичайно м’яким.

Звичайно, багатьох цікавить походження назви цього елітного алкогольного бренду. Цілком очевидно, що він був названий на честь великого російського політика, президента РФ Бориса Єльцина. Далеко за межами Росії його знали як тверду, вольову і дуже харизматичну особистість. Він високо цінував міцні напої високої якості, тому горілка з його ім’ям обов’язково припала йому до смаку. Крім того, за часів його президентства було відновлено масове виробництво горілки, в той час як для 1980-1990-х років була характерна широка антиалкогольна кампанія, що викликала невдоволення у російського населення.

Рецепт приготування Vodka Boris Jelzin до кінця не розкривається виробником, проте достеменно відомо, що до її складу входить артезіанська вода і французький спирт, який був підданий кількох етапів очищення. Як мінімум, він був тричі відфільтрований і тільки після цього став частиною цього елітного напою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *