Стрижка собак и кошек

Наш салон створений і націлений на те, щоб надавати нашим клієнтам якісний висококваліфікований сервіс по стрижки й догляду Ваших улюбленців. У нас Ви зможете привести свого улюбленця в охайний вигляд з допомогою грумінгу — стрижки та гігієнічного догляду за домашніми тваринами. У нас найкращі стрижка собак и кошек.

Чим ми кращі за інших салонів?

Наші фахівці мають високий рівень професіоналізму, багаторічний досвід роботи з собаками, котами і гризунами. У нашому салоні майстри, що мають ветеринарну освіту, працюють з індивідуальним підходом до тварини.

У роботі використовуються імпортні професійні інструменти та обладнання для грумінгу, спеціалізована косметика під кожен тип вовни.

Працюємо стаціонарно в салоні і мобільно (на дому у замовника).

А також, Ви можете отримати консультацію по догляду, утриманню, годівлі та розведення Ваших вихованців і відповіді на питання, що цікавлять Вас онлайн.

В наших можливостях надати Вам широкий спектр професійних консультацій щодо лікування та профілактики (стоматологія, офтальмологія, дерматологія, дієтологія, акушерство і гінекологія, паразитарні та інфекційні захворювання).

Ми вважаємо, що з Вашими тваринами повинні працювати майстри – професіонали з ветеринарною освітою і високою кваліфікацією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *