Платежные терминалы. Компания VendingPro устанавливает платежный терминал собственного производства.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Компанія VendingPro виготовляє платіжні термінали оплати послуг за власним розробкам і з комплектуючих кращих світових виробників. Платіжні термінали сконструйовані таким чином, щоб вони стали жертвою вандалів або легкою здобиччю грабіжників, а для установки платіжних терміналів поза приміщень магазинів і торгових центрів, є посилені моделі з товщиною стали корпусів терміналів до 3 мм. Платежные терминалы. Компания VendingPro устанавливает платежный терминал собственного производства.

Особливості екранів і сенсорних панелей терміналів

Стандартно в більшість моделей встановлюються екрани моніторів діагоналлю 17″, бувають так само моделі з діагоналлю 18,5″ для використання в паркоматах, і 32″ для инстабоксов – терміналів дозволяють роздруковувати фотографії з соціальної мережі Instagram. За замовчуванням платіжний термінал купити, можливо з сенсорною панеллю, виконаної у склі товщиною в 3 мм Для установки платіжних терміналів за межами приміщень, можливо встановити сенсорні панелі зі склом товщиною до 6 мм Сенсорні екрани терміналів виконані з особливого антивандального, пиле-і вологозахищеного інфрачервоного сенсорного скла, володіє хорошими оптичними характеристиками, і дуже чутливої до дотиків. Працює скло незважаючи на погані умови експлуатації, такі як:
підвищена вологість;
дощ;
пил;
бруд.
Компанія VendingPro встановлює термінали власного виробництва надійні купюроприймачі, які практично не потребують сервісного обслуговування, та розпізнавальні справжність купюр з імовірністю вище 96%. Купюроприймачі автоматично регулюються під різну ширину купюр, і оснащені механізмами запобігають застрягання банкнот.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *