Первый взгляд на ASUS ZenBook Flip S: рисуем на трансформере

В нульовий день виставки компанія ASUS показала Zenbook Flip S. Це новий ноутбук-трансформер, який компанія постаралася зробити краще запеклого конкурента всіх ноутов — Apple MacBook.

ASUS Zenbook Flip S 01

Також заявляється, що Zenbook Flip S самий компактний трансформер з поворотною на 360° кришкою. А щоб зробити його зручнішим у режимі планшета, на одну з граней був доданий сканер відбитка пальця з підтримкою Windows Hello.

ASUS Zenbook Flip S 11

За заявленим папугам в 3D Mark 11, Zenbook Flip S також повинен випередити згадані Spectre X360, MacBook і Dell XPS 13 2-в-1 замість MacBook Air. До всього користувач може розраховувати, що заряду акумулятора 39 Втч вистачить на робочий день і ще трохи – 11,5 годин. Щоб заповнити заряд є функція швидкої зарядки, яка наповнює акумулятор на 60 % за 49 хвилин.

ASUS Zenbook Flip S 08
ASUS Zenbook Flip S 09

Що стосується габаритів — ASUS Zenbook Flip S по товщині корпусу має 10,9 мм, тоді як MacBook — 13,1 мм. Крім того, новинка порівнюється з HP Spectre X360 і MacBook Air, які в товщину 13,8 мм і 17 мм відповідно.

ASUS Zenbook Flip S 02

Zenbook Flip S отримав стилус для реалізації творчих ідей, модель використання якого строго індивідуальна. Стилус розпізнає 1024 ступеня натискання і може імітувати тиск від 10 до 300 грам. В трансформері встановлений 13,3″-екран з роздільною здатністю 4К, що добре для малювання, але не зовсім зручно при роботі в неоптимізованих під великий дозвіл додатках.

ASUS Zenbook Flip S 10

Номінальні цифри важливі, але на практиці куди важливіше загальна ергономіка корпусу. Вона у Zenbook Flip S непогана, але зайва легкість може комусь здатися не комфортною. Петлі спеціально спроектовані так, щоб було легко управлятися з пристроєм на вазі. Набирати текст однією рукою або розгортати кришку, наприклад.

ASUS Zenbook Flip S 04
ASUS Zenbook Flip S 07

Відзначимо, що в режимі підставки, кришка сильно розгойдується. В інших варіантах розташування, наметом і класичним, проблем з юзабіліті немає. Клавіатура трохи прогинається, але та ж проблема є і у більш дорогої моделі ZenBook 3 Deluxe, показаної 29 травня. Про неї, у нашому наступному репортажі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *