Орхидеи

Директор Лейденського ботанічного саду, розглядаючи екзотична квітка в бінокль, зазначив його схожість з метеликом. Саме тому серед садівників орхідея ще відома як метелик – вона так само легка, вишукана і красива, а також в неї сама важка пересадка орхидеи.  Оскільки батьківщиною культури є рівнинні і вологі гірські ліси, правильний догляд за орхідеєю фаленопсис будинку передбачає штучне створення потрібного мікроклімату. Перед тим як розкрити секрети по догляду за екзотичним фаленопсисом, відзначимо його особливості. Ємність і земля для квітки зазвичай виконують роль опори. Його коренева система повинна перебувати на світлі (так як бере участь у процесі фотосинтезу) і повітрі. Фаленопсис має і повітряні корені, які не повинні потрапити в горщики з сусідніми рослинами.
Як доглядати за орхідеєю фаленопсис? Слід забезпечити кімнатному рослині адекватний полив, створити нормальну систему освітлення та рівень вологості, температурний режим, подбати про наявність якісного горщика і субстрату, проводити своєчасну боротьбу з хворобами та шкідниками. Далі зупинимося на кожному етапі, який входить в догляд за красунею орхідеєю фаленопсис в домашніх умовах, більш докладно.
x
Полив
Поливати кімнатні рослини, іменовані орхідея фаленопсис, необхідно по мірі підсихання верхнього шару землі. При вирощуванні квітів у прозорій ємності можна визначити необхідність у черговому поливі за відсутності води на стінках посудини. І за кольором зелених коренів – вони будуть здаватися світліше. При поливі вода не повинна потрапляти на поверхню листя. Краще всього ставити вазон у посудину з водою. Тоді рідина потрапить всередину через наявні дренажні отвори. Рекомендовано фільтрувати і кип’ятити воду. Добре використовувати і дистильовану. Перезволоження загрожує для рослини гниттям точки зростання і в’яненням листя. Кожен місяць потрібно влаштовувати экзоту душ у ванній. Не забудьте після такої процедури протерти культуру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *