Орхидеи

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Директор Лейденського ботанічного саду, розглядаючи екзотична квітка в бінокль, зазначив його схожість з метеликом. Саме тому серед садівників орхідея ще відома як метелик – вона так само легка, вишукана і красива, а також в неї сама важка пересадка орхидеи.  Оскільки батьківщиною культури є рівнинні і вологі гірські ліси, правильний догляд за орхідеєю фаленопсис будинку передбачає штучне створення потрібного мікроклімату. Перед тим як розкрити секрети по догляду за екзотичним фаленопсисом, відзначимо його особливості. Ємність і земля для квітки зазвичай виконують роль опори. Його коренева система повинна перебувати на світлі (так як бере участь у процесі фотосинтезу) і повітрі. Фаленопсис має і повітряні корені, які не повинні потрапити в горщики з сусідніми рослинами.
Як доглядати за орхідеєю фаленопсис? Слід забезпечити кімнатному рослині адекватний полив, створити нормальну систему освітлення та рівень вологості, температурний режим, подбати про наявність якісного горщика і субстрату, проводити своєчасну боротьбу з хворобами та шкідниками. Далі зупинимося на кожному етапі, який входить в догляд за красунею орхідеєю фаленопсис в домашніх умовах, більш докладно.
x
Полив
Поливати кімнатні рослини, іменовані орхідея фаленопсис, необхідно по мірі підсихання верхнього шару землі. При вирощуванні квітів у прозорій ємності можна визначити необхідність у черговому поливі за відсутності води на стінках посудини. І за кольором зелених коренів – вони будуть здаватися світліше. При поливі вода не повинна потрапляти на поверхню листя. Краще всього ставити вазон у посудину з водою. Тоді рідина потрапить всередину через наявні дренажні отвори. Рекомендовано фільтрувати і кип’ятити воду. Добре використовувати і дистильовану. Перезволоження загрожує для рослини гниттям точки зростання і в’яненням листя. Кожен місяць потрібно влаштовувати экзоту душ у ванній. Не забудьте після такої процедури протерти культуру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *