MarketSV

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Крапельний полив – основа сучасних зрошувальних систем багатьох фермерських, садових і сільськогосподарських угідь. Організацію комплексу неможливо уявити без спеціалізованих пристосувань, які забезпечують раціональне розпорядження водними ресурсами, їх підвід, транспортування і відведення. Детальніше на https://marketsv.com.ua.

Інтернет-магазин MarketSV – це спеціалізована база, де ви зможете знайти всі елементи зрошувального комплексу. Компанія зібрала широкий каталог базових і допоміжних товарів, які необхідні для організації системи. Різноманітність форм, розмірів і обсягів деталей дозволяють спорудити новий комплекс або доповнити вже існуючий.

Компанія робить продукцію доступною, а врожай – високим!

Комплектація системи

Для побудови цілісного комплексу вам знадобляться наступні деталі:

· Стартова фурнітура: крани, з’єднувачі (фітинги), заглушки, стартери.

· Фільтраційні девайси.

· Шланг або стрічка для транспортування води під тиском і напором.

· Магістральні труби комплексу.

Якщо ви плануєте використовувати систему в якості подачі добрива, то знадобиться підібрати інжектор. Всі перераховані девайси ви знайдете в каталозі, зайшовши в інтернет-магазин. Крапельний полив – це ефективно працююча конструкція з раціональним розпорядженням водних ресурсів. MarketSV допоможе вам налаштувати комплекс і заощадити при цьому гроші.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Асортимент інтернет-магазину

Асортимент компанії формується з продукції світових лідерів зрошувального ринку. Такий підхід дозволяє зібрати в каталозі не тільки базові, але і допоміжні пристосування. Забудьте про те, що вам доведеться їздити по базах в пошуку необхідного девайса. Компанія представляє всі конструктивні девайси, які вам необхідні. Всі вироби якісні і тільки від надійних брендів. Це головні вимоги, за якими працює інтернет-магазин. Крапельне зрошення будується на відповідному обладнанні. Крім нього, в каталозі ви знайдете:

· Добрива в сухому і рідкому вигляді.

· Фасувальні сітки для овочів і фруктів.

· Господарські фермерські товари.

· Компоненти для розподілу води (крапельниці, розприскувачі).

· З’єднувальні дроти.

· Годівниці і поїлки.

Клієнтам, які планують створити комплекс на великій ділянці (поле, угіддя), пропонується варіант купити крапельний полив оптом. Система повністю сформована, її необхідно лише розмістити і ввести в експлуатацію. Вартість при цьому знижено!

Зверніть увагу на категорію «Акції». Тут виставляються товари за ціною зі знижкою. Асортимент розділу постійно оновлюється, тому у вас є можливість купити деталь набагато дешевше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *