Кровельные материалы

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

В даний час на ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент покрівельних матеріалів російських і зарубіжних виробників. Така різноманітність матеріалів дає архітекторам-проектувальникам великі можливості, але в той же час ускладнює вибір найкращого для конкретного даху матеріалу. На вибір того або іншого покрівельного матеріалу впливає безліч таких факторів, як тип споруди, конструктивні властивості несучих елементів даху, кліматичні умови, смак і фінансові можливості замовника. Тому ми пропонуємо найкращі Кровельные материалы, а також купить рубероид в Харькове.
За складом покрівельні матеріали бувають органічні, мінеральні (кам’яні) і металеві. Органічні покрівельні матеріали представлені бітумними, бітумно-полімерні і полімерними матеріалами. Також до їх числа відносяться такі найстаріші матеріали, як дранка і солома. Органічні покрівельні матеріали сильно схильні до дії ультрафіолетового випромінювання і кисню повітря, часто загнивають. Їх термін служби коливається від 5 до 30 років. Більшість із таких матеріалів є вогненебезпечними.
До мінеральних покрівельних матеріалів відносяться азбестоцементні листи (шифер), цементно-піщана черепиця, керамічна черепиця та сланцева плитка. Мінеральні покрівельні матеріали мають світлову стійкість — і гнилостойкостью. Однак подібні матеріали не здатні витримувати поперемінні цикли заморожування і відтавання.
До металевих покрівельних матеріалів відносяться листові матеріали з оцинкованої сталі, міді і цинку. Оцинкована сталь є найменш довговічним матеріалом і служить 30-50 років. Термін служби мідних і цинкових покрівель перевищує 100 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *