Ивент локации

При розробці ресурсу TenderSky були максимально враховані всі особливості і вимоги івент-ринку, завдяки чому при оформленні тендеру охоплюється максимальну кількість найбільш важливих даних, що допомагає з одного боку замовника при замовленні заходу або послуги, а з іншого боку конкретизує потреби замовника для івент-агентства.

Крім того, одним із завдань розробки сайту TenderSky.com було досягнення максимально простого, інтуїтивно зрозумілого і зручного для користувачів інтерфейсу з ненав’язливим і приємним дизайном при оформленні тендеру на організацію свята.
У нас найкращі ивент локации.
Тепер організація свята «під ключ», замовлення артистів або інших святкових послуг не важко, для цього Вам всього лише необхідно оформити тендер на організацію заходу і чекати пропозицій від івент-агентств. Таким чином, Ви зможете заощадити Ваш час і оптимізувати свої витрати, вибравши саме вигідну пропозицію від агентств.

Тендери по організації заходів доступні тільки для перевірених event-агентств, що в результаті гарантує надійність сервісу ТендерСкай та отримання тільки реальних пропозицій від реальних підрядників.

Ми сподіваємося, що Ви по достоїнству оціните нашу роботу і TenderSky.com стане Вашим вірним помічником в організації заходів, замовленні артистів або інших івент-послуг!

Історія створення ресурсу TenderSky

Ідея створення сервісу святкових тендерів з’явилася ще в далекому 2008 році, проте проект залишився на папері і не був запущений у розробку. Протягом 8 років неодноразово відроджувалися ідеї створити професійний ресурс по святковим тендерів, проте з різних причин вони залишалися лише ідеями. І ось, через 8 років було, нарешті, прийнято рішення про початок розробки ресурсу під назвою TenderSky.com.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *