Інтернет-магазин «Вольтлайн»

Автомати, пристрої захисного відключення (УЗО) і обмежники перенапруги (ОПН) є невід’ємними частинами будь-якої сучасної електромережі. Без них робота мережі неможливо.

УЗО ОПН abb тому необхідно упевниться, що встановлені автомати, УЗО та ОПН зможуть виконувати свої функції надійно.

Саме тому інтернет-магазин «Вольтлайн» рекомендує своїм клієнтам купувати продукцію швейцарського концерну АВВ.

За більш ніж 120ти річну історію концерн накопичив величезний досвід у створенні електротехнічних і монтажних приладів, завдяки якому сьогодні він є світовим лідером ринку електротехніки.

При цьому концерн усвідомлює відповідальність, яка покладається на нього у зв’язку зі статусом лідера і продовжує і далі радувати своїх клієнтів інноваційними, надійними і довговічними приладами та аксесуарами. Наш інтернет-магазин «Вольтлайн» є офіційним представником концерну АВВ в Україні. Це означає, що співпраця з нами гарантує Вам надійність і оригінальність будь-якого товару, придбаного у нас. Тим більше, що ми надаємо на всі товари річну гарантію.

Для пошуку і вибору продукції, яка Вас цікавить рекомендуємо відвідати наш каталог. Ми постаралися створити його таким чином, щоб Ви змогли знайти максимум інформації в мінімальні терміни.

Якщо ж у Вас все одно залишаться якісь запитання, зв’яжіться з нашими фахівцями, і вони обов’язково нададуть Вам повноцінну професійну консультацію.

Крім того, якщо Вас цікавить не просто придбання товару, а створення на основі продукції АВВ електротехнічного рішення для Вашого об’єкта, наші фахівці готові виїхати в будь-яку точку України, щоб допомогти Вам у цьому.

Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку в великі міста: Київ, Донецьк, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Луганськ, Одесу, Харків, так і невеликі населені пункти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *