Інтернет-магазин «Вольтлайн»

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Автомати, пристрої захисного відключення (УЗО) і обмежники перенапруги (ОПН) є невід’ємними частинами будь-якої сучасної електромережі. Без них робота мережі неможливо.

УЗО ОПН abb тому необхідно упевниться, що встановлені автомати, УЗО та ОПН зможуть виконувати свої функції надійно.

Саме тому інтернет-магазин «Вольтлайн» рекомендує своїм клієнтам купувати продукцію швейцарського концерну АВВ.

За більш ніж 120ти річну історію концерн накопичив величезний досвід у створенні електротехнічних і монтажних приладів, завдяки якому сьогодні він є світовим лідером ринку електротехніки.

При цьому концерн усвідомлює відповідальність, яка покладається на нього у зв’язку зі статусом лідера і продовжує і далі радувати своїх клієнтів інноваційними, надійними і довговічними приладами та аксесуарами. Наш інтернет-магазин «Вольтлайн» є офіційним представником концерну АВВ в Україні. Це означає, що співпраця з нами гарантує Вам надійність і оригінальність будь-якого товару, придбаного у нас. Тим більше, що ми надаємо на всі товари річну гарантію.

Для пошуку і вибору продукції, яка Вас цікавить рекомендуємо відвідати наш каталог. Ми постаралися створити його таким чином, щоб Ви змогли знайти максимум інформації в мінімальні терміни.

Якщо ж у Вас все одно залишаться якісь запитання, зв’яжіться з нашими фахівцями, і вони обов’язково нададуть Вам повноцінну професійну консультацію.

Крім того, якщо Вас цікавить не просто придбання товару, а створення на основі продукції АВВ електротехнічного рішення для Вашого об’єкта, наші фахівці готові виїхати в будь-яку точку України, щоб допомогти Вам у цьому.

Ми працюємо по всій Україні і здійснюємо доставку в великі міста: Київ, Донецьк, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Луганськ, Одесу, Харків, так і невеликі населені пункти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *