Гонконг — регистрация компании

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

При реєстрації компанії в Гонконзі варто враховувати, що тут розташована найбільша кількість міжнародних банків у всьому світі, включаючи 80 з 100 основних установ, це регіональна штаб-квартира більше ніж 3 000 транснаціональних фірм. Детальніше на http://makeoffshore.com.ua/jurisdict_38.htm.

З 1992 року в Гонконзі функціонує самий завантажений контейнерний порт у світі, чия пропускна дієздатність щороку зростає на 20%. Судновий реєстр даного порту є стандартом якості і займає чотирнадцяте місце серед усіх портів.

Послідовна політика уряду сприяє розвитку бізнесу і реєстрації нових компаній в Гонконзі. Інші держави і мегаполіси Азіатсько-тихоокеанського регіону, такі, як Шанхай або ж Сінгапур, мають всі шанси скласти конкуренцію Гонконгу в якості грошових або торгових центрів, однак відтворити унікальне поєднання східної мудрості і західного професіоналізму навряд чи можливо. Гонконг є єдиним каналом для експорту китайських товарів на Захід і комфортної базою для реєстрації фірм в Гонконзі, які беруть участь в освоєнні розширюється економіки Китаю. Реєстрація компанії в Гонконзі і особливості оподаткування:

У Гонконзі діє територіальний принцип оподаткування. Податком на прибуток обкладається тільки прибуток, отриманий з джерел, розташованих на території Гонконгу, або ж отримана, як результат діяльності фірма на території Гонконгу (ст. 15 Закону «Про податкової адміністрації»);
Встановлена досить невисока ставка податку на прибуток — 16,5%;
Немає непрямих податків;
Немає податків на приріст капіталу, дивідендів, роялті, одержуваних або ж відправляються за кордон.

Переваги реєстрації компанії в Гонконзі:

У Гонконзі досить мало обмежень на іноземні інвестиції, рух доходів та капіталів, що гарантує вільне переміщення коштів.

Немає валютного контролю, працюють звільнені від податків ринки, які торгують золотом, акціями та ф’ючерсами.

Управління банківськими рахунками в Гонконзі комфортно і доступно. У більшості міжнародних банків управління рахунками відбувається через «Інтернет-банкінг».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *