DJI Spark — ультракомпактный дрон

DJI дрон квадрокоптер компактний смартфон додаток
DJI Spark — ультракомпактний дрон
25.05.17
DJI Spark-1

DJI розширює лінійку безпілотників, і звання самого маленького квадрокоптера переходить від DJI Mavic Pro до DJI Spark. Довжина першого в складеному стані — 20 см, DJI Spark не складається, але його довжина все одно менше — 14 см, а важить він всього 300 грамів.
У DJI Spark багато спростили, щоб зменшити його розміри. Підвіска камери може змінювати кут огляду зображення тільки вгору або вниз. Тому камеру повернути не можна, доведеться повертати дрон.

DJI Spark-2

Камера отримала сенсор розміром 1/2,3 дюйми. Фотографує з роздільною здатністю 12 Мпікс. і знімає Full HD відео при 30 кадрах в секунду. Також можна знімати горизонтальні або вертикальні панорами натисненням однієї кнопки.

DJI Spark-3

Система з сенсорів і датчиків не дає дрону впасти або зіткнутися з іншими об’єктами. З допомогою GPS і ГЛОНАСС можна керувати польотом дрона по карті, точність — 30 метрів. При втраті сигналу квадракоптер повернеться назад.

DJI Spark-4

Керувати дроном можна зі смартфона або планшета за допомогою спеціального пульта, але він не входить в базовий комплект. Також дрон може стежити і пересуватися за пілотом, і йому можна показати рукою, куди летіти. Дрон вміє злітати з долоні.
Літає недовго — 16 хвилин від одного заряду при 20 км/год. У спортивному режимі DJI Spark розганяється до 50 км/год.
Зате дрон можна заряджати від портативного акумулятора (power bank) і будь-якого іншого джерела живлення через USB-кабель, але його не можна зняти і замінити іншим. Інші дрони DJI не вміють заряджати батарею — її треба виймати і окремо підключати до харчування.

DJI Spark-5

Базовий комплект DJI Spark коштує $ 500. Комплект: дрон, батарея, USB-кабель і три запасних гвинта. Розширений комплект з додатковим акумулятором, сумкою, зарядної станцією і пультом управління коштує $ 700. Є п’ять кольорів: білий, червоний, жовтий, синій і зелений.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *